Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

"si to co jes"- klamstva zapadnej mediciny

Príspevok v téme: "si to co jes"- klamstva zapadnej mediciny
sweet_lolitta

Skvely film o tom, ze co vkladate do ust vas priamo ovplivnuje, pretoze kazde susto telo metabolizuje, nieco si zoberie, zvysok vyhodi, ine necha v sebe a skodi mu to... O tom aky je priami suvis s rakovinou a jedlom a aj to, ako by to dopadlo, keby zrazu lekari vedeli nieco o vyzive a rakovina by ustupila (asi by vela ludi prislo o pracu, vsak?)>>>

tu je link :)

www.green-ways.com

Co si o tom myslite vy?

Well

BJ-Ty ak by si nieco prezila co sa tyka rakoviny.......potom by som bral tvoju teoriu trochu vaznejsie......
Ak prezijes jedneho dna tu diagnozu svojim hlupim nazorom.........budem rad.
Sa lahko pise o niecom co si v zivote neprezila a len ........uvazujes..

Well

sslavika- BJ-
Taku sprostost som uz davno nepocul,ale ......kazdy ma svoj nazor.
Inak......to nema zaklad ani v najlepsich novych vyskumoch ohladom rakoviny a samotnej liecby,aby sa rakovina vyliecila nejakou mrkvou ci podobnou blbostou....
Chore....

BJ

Pretoze rakovina sa lieci masivnym odkyselenim tela, co nador takmer iste rozpusti (pokial psychika pacienta nerobi vsetko proti), a vsetka surova zelenina a ovocie je zasadotvorna, je to aj celkom logicke a tento postup ide len odporucit.

sslavika

ahojte, nwm mozno je to tu uz aj spominane lebo som necitala vsetkych 11 stran len nieco z toho....pridavam jeden priklad co sa tyka liecby rakoviny...moja znama mala rakovinu a liecila sa sama...40 dni jedla stavy z roznych surovych zelenin a ovoci a napodiv po 40 dnoch pri testoch uz bola vyliecena

blazen

clovek je vsezravec tak aj jeho strava by mala byt co najpestrejsia od zeleniny cez ovocie az po maso. myslim ze v dnesnej dobe by bolo dobre ak by si kazdy vsetko sam dopestoval.velka cast zeleny a ovocia su prilis hnojene aby za co najkratsi cas vyrastli.a potom zereme iba same sracky..

Iveta Michael

Ortorexia??? Fíha,tak to je tuším podľa Tvojho opisu presne to čím trpí aj moja kamoška...chudá je ako prút a kŕčovito zo zaujatosťou jej vlastnou si kontroluje potraviny čo je ...kupuje a striehne na to čo je to a aké to má živiny...no hrôza! Ona tiež biely cukor nezje ani za lyžičku! Ja osobne tiež preferujem ten tmavo hnedý alebo med ale keď nemám iné po ruke dám si aj biely do čaju,čo sa zbláznim...Akurát z tej ,,zdravej,,nedostatočnej výživy jej vlasy zriedli,stmavli,stratili lesk a vyzerá aj strhane.No ďakujem pekne...to radšej si dať raz za čas aj nejaký ten rezeň!

sweet_lolitta

k priaznivcom raw food mam konstruktivnu otazku, ak mozem. Bolo tu spominane, ze nejete KORENOVU zeleninu, lebo obsahuje aj SKROB, co je zlozeny cukor. To, ze bezne ovocie (asi jete bohuzial aj tropicke) obsahuje vela fruktozy- t.j. jednoducheho cukru, nevadi? A obcas citam aj take, ze papkate BANANY (skrob ako vysity) :)

na nikoho neutocim, len sa pytam.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

"si to co jes"- klamstva zapadnej mediciny - Fórum - ZDRAVIE.sk