Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

chcem vediet vase nazory.

Príspevok v téme: chcem vediet vase nazory.
soffa

kedze su tu aj zeny na materskej,zaujimalo by ma aky mate nazor ze pan MIHAL,sa rozhodol zrusit prispevok z 640eur na smiesnych 151eur za narodenie prveho,druheho a tretieho dietata,.a tiez ze rodicovska ma byt rovnaka?Preco?ved ked niekto ma odrobenych 10 rokov a plati si normalne soc.odvody preco by mal dostavat taku istu rodicovku ako niektore 18stky ktore nemaju nic odrobene,a odvody za nich platil stat.???ja s tym nesuhlasim....je to hrozne.....

vanda100

aj tej 18-tky dieťa potrebuje to čo iných, ja som mala tiež dieťa v 18 a viem ake je to ťažké, pre tvoju spokojnosť ,keďže som ju poberala nespravodlivo teraz platím v kuse už 15 rokov odvody

lost

No dazt neprivola ani super-saman, ale skor ten dážď :D
aka sranda, ze myslim na D, chcem stlacit D, som si sty ze som stlacil D, ale prst stalci T, a oko si to vsimne az po kliknuti na odoslat prispevok, a tot osa opakuje casto :D

lost

ele,

tak bud mu zachutila voda z koryta, alebo..

alebo niekto pred nim to koryto tak brutalne vyslopal, ze tam naozaj nic nezostalo...

ktovie

ale snad najde nejakeho samana co privola aspon nejaky ten dazt..

ele

ale to je zaujimave, lebo v roku 2008 som bola na prednaske pana Mihala, vtedy este nebol ministrom, ani nahodou. Bola to specialna prednaska pre buduce mamicky(hlavne tehotne zeny), prednaska bola gratis a bola o tom, ako legalne dosiahnut co najvyssiu moznu matersku, tj. vtedy este 16.500 SK. Rozne finty a cesticky, ja som tiez volila jednu z nich a vyslo to, som mu za to vdacna..teraz nechapem co robi :(

anjelik9

ale to máte písať na tip@novycas.sk =p ja ešte bejby nemám ale podla mna by mali brat ohlad na to že nie každá má manžela a za tie peniazky vyžije akurat tak pod mostom =/ by som mu dala male bejby nech to skusi s nim tri roky pri tých peniazoch vyjst

evoline

Asi taky, ze pojdem na prvu matersku v 40-tke, kym nenasetrim tolko, aby som cez matersku netrela biedu. A aby som vobec mala kam to dieta priniest a mala ho kde ulozit :-(((( A to vraj mame my mlade rodit, lebo treba robit na dochodky a dvihat populaciu...

Deee

cakaju nas viacere absurnosti, matersku a rodicovsku nevynimajuc...pan mihal bud deti este nema, alebo uz zabudol, ze ich ma a kolko to vsetko stoji...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

chcem vediet vase nazory. - Fórum - ZDRAVIE.sk