Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Brusko pri sedeni

Príspevok v téme: Brusko pri sedeni
odpovedam

Ak sedite, mate na brusku vycnievajuce "spekaciky"? Priatel ma za to kritizuje, nepaci sa mu to a huci do mna nech so sebou nieco robim. Pritom denne 2,5 hodiny makam vo fitku, na brusku mam svaly, celkovo moje brucho je ploche. On je vysportovany tiez, ale ked sedi, ziadne kusky "masa" mu netrcia. Tak chcem vediet, ci je normalne u zien, ak v sede maju precnievajuce brusko :-)

shima2

ja mam tiež ploché a pevné brucho a pri sedení mi tiež tak previsá koža a partnera to nikdy netrápilo. A keby aj,poviem mu,nech sa pozrie na seba,má bruško 3x také ako ja:-)A je celkom logické,že tvoj priateľ pokiaľ má vyšportované telo,tak je na tvoje brucho zaťažený,ale kritizovať a ešte pokiaľ na sebe tvrdo makáš mi príde hlúpe.Jemu sa možno nepáči,ale iným sa isto páči

rado ba83

možno je to v nespravnom sedení.. skus vela ludi sedi tak že ma stlačeny žaludok aj črevá lebo nemaju dobre vyvinute brušne svaly myslim komplexne aj chrbat spodne brucho bočne svaly a tak

alusinka

ojka, ja nehovorim, ze sa mi to nepaci... :) furt je to lepsie, akoby mi mal nadavat, ze mu to vadi, zejo :))

A to ta moja podla neho "slaninka" je poriadny kus sadla :)

alusinka

moj poloviciak ma casto chyti za brucho hovori: "ty moja slaninka, si ta spapam ked bude najhorsie" :)

takze... tu mas aj odpoved :)

odpovedam

a este by ma zaujimalo, ci sa niekedy vasi partneri zaoberali vobec vasim bruskom v tomto zmysle, ze tam bol spekacik :-)))

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Brusko pri sedeni - Fórum - ZDRAVIE.sk