Chudnutie.. ale nie je čas na cvičenie..

Príspevok v téme: Chudnutie.. ale nie je čas na cvičenie..
aliss02

Ahojte,
chcem sa spýtať, keď chcem schudnúť upravím jedálniček ale nemám veľmi čas na aktívny pohyb.. skôr si viem nájsť čas na cvičenie doma večer po práci.. nejakú hodinku.. a sem tam zájsť plávať ale aj to len nejakích 20 minút... myslíte si, že mám šancu takto schudnúť? postupom času možno od septembra by som si potom vedela nájsť čas aj na beh... dakujem vopred ..

hardcore

Zaklad je strava. Ci chudnes alebo priberas zavisi od toho co a kolko toho zjes. TO ako to bude vyzerat nato uz cvicenie ma vplyv. Ak mas cas hodinku po praci to bohate staci. V poslednych rokoch je najlepsia metoda na chudnutie rozdelit si trening na intevaly. Napriklad pri behu, minuta klus, pol minuta poklus a 30 sekund sprint, potom 2 minutky klusu a opakujes poklus 30 sek a 30 sek sprint. Taketo cvicenie je daleko ucinnejsie a HLAVNE KRATSIE ako 40 minut na stacionarnom bicykli v rovnakej intenzite.

tu je o tom velmi dobry clanok
www.sportnutrition.sk

hardcore

Zaklad je strava. Ci chudnes alebo priberas zavisi od toho co a kolko toho zjes. TO ako to bude vyzerat nato uz cvicenie ma vplyv. Ak mas cas hodinku po praci to bohate staci. V poslednych rokoch je najlepsia metoda na chudnutie rozdelit si trening na intevaly. Napriklad pri behu, minuta klus, pol minuta poklus a 30 sekund sprint, potom 2 minutky klusu a opakujes poklus 30 sek a 30 sek sprint. Taketo cvicenie je daleko ucinnejsie a HLAVNE KRATSIE ako 40 minut na stacionarnom bicykli v rovnakej intenzite.

tu je o tom velmi dobry clanok
www.sportnutrition.sk