Sex

Príspevok v téme: Sex
wewerka-111

Ahojte mam priatela 1 rok a nechcem mat este sex je to normalne?Mam aj trosku obavy aby to preslo bez broblemov po prvy krat.Ked nahodime temu o sexe tak mu hovorim ze neboj sa casu dost nechcem to urychlovat a on povie: jasne casu dost ja niesom ako ty druhy ze by som tahal babu do coho nechce ist ten pravy cas pride

laskonkinka

Ak si panna, tak este pockajte ... Kedy vies, ze je ten spravny cas? Ked si s partnerom a citis, ze s nim chces byt navzdy, ze ho milujes a chces mu odhalit posledne tajomstvo seba ... ked vies a citis, ze a on Ta miluje, ked Ta pobozka a Ty nevies prestat a vies, ze chces viac ...nie zo vzrusenia ale zo srdiecka ...

wewerka-111

ja si to na nom vazim,viem ze je takych chalanov malo.A kedy vie zena ze je ten spravny cas?Ja niesom taka ze by som sa hrnula do neviem coho ked potom mozu byt s toho rozne nasledky

wewerka-111

ja si to na nom vazim,viem ze je takych chalanov malo.A kedy vie zena ze je ten spravny cas?Ja niesom taka ze by som sa hrnula do neviem coho ked potom mozu byt s toho rozne nasledky

nikol_00

je to uplne normálne:) a máš štastie na tekého priateľa, je veľmi málo takých chalanou , tak si to váž:))