poradte mi recept prosim!

Príspevok v téme: poradte mi recept prosim!
cokoladkaa

Uz som hladala vsade kde som mohla ale nic som nenasla tak to skusam takto.Potrebujem recept na cokoladovy kolac ktory vyzera ako chlieb,(ale nie cokoladovy chlieb) ma hrubu korku a vnutri taky nadychany a robi sa vo forme a je taky vysoky mohutnejsi.... dufam ze si viete predstavit,skuste mi pomoct.Dakujem!:)

dobra vila

Cokoladka, pozrela som tu stranku, podla mna to je to, co som pozerala v tej anglictine aj ja... je tam viacero a podla mna podstata je ta ista... ingrediencie by mali sediet, mozno par pochutovin je inych, ktovie... hlavne nech to je chutne :D. Alebo upec nieco cokoladove a daj tomu chlebovu formu, splacaj ho, kym nebude mat ten tvar :DD.
Ale keby si nasla to tvoje specificke, tak sem hod link :), drzim palce

[zruseny12]

...na tej stranke je recept...podobny ako ty chces/aspon si myslim-len je to pre celiatikov/...je oznaceny...NOVE VYROBKY...

cokoladkaa

dobra vila
Pozrela som ,krasne to vyzera .Moze to byt ono ale to sa mi zda ze je ten cokoladovy chlieb.No popozeram dakujem :)

dobra vila

cokoladka, nasla si?
Ked si po anglicky zadas do googla "chocolate bread cake", vyhodi ti to peknych par linkov, z ktorych vacsina ma obrazky + recept na kolac a vyzeraju nejako tak ako tvoj link, tak si to prefiltruj...mozno najdes, co hladas. Su vsak po anglicky, suroviny som do detailov nepozerala, ale mali by byt take tie klasicke ako nase.
Tvoj kolac mi je znamy, aj ked ja osobne som sa s nim v ziadne receptovej knihe nestretla (pozrela som ti dokonca v mojich), netusim, ale uz som take cosi videla a ako na to pozeram, mile rada by som to skusila. Pozri si to v tom googli, ja som to iba tak z blindu zadala vymyslene anglicky, ale tak nieco take asi existovat bude :P.