Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bourjois Make UP

Príspevok v téme: Bourjois Make UP
hraskulca

Dobry den, chcela by som sa opytat na vase skusenosti s make up-mi od Bourjois
konkretne co poviete na:

Healthy mix
10h sleep effect

hladam nieco velmi prirodzene,stredne krytie,stredne zmatnenie,hlavne aby to vydrzalo na tvari a nie o dve hodiny po make upu ani stopy. Dakujem krasne za vase odpovede:)

Elena_J

Skusim pozriet, ked pojdem do nejakeho obchodneho domu, dufam, ze ho tam v niektorej parfumerii najdem.
Ved praveze som ako prve hladala v e-shope Fann, no oni tam maju len jeden make-up Bourjouis 10 hour sleep effect. Mozno ho este len ponuknu, budem sledovat :-)

Elena_J

Uz dlhsie hladam dobry make-up a na tento som pocula naozaj len chvaly, ale mam problem ho zohnat. Kocky poradte, kde sa da kupit? Skor hladam nejaky e-shop, ale do BA to mam daleko.

veronicka2

NO JA MAM TYP PLETI NORMALNY ALE NAJDU SA AJ VYRAZKY :D ALE TENTO MAKE UP VYZERA VELMI PRIODZENE A PRITOM TI ZAKRYJE VSETKY NEDOSTATKY. JA MAM CISLO 53 INAK SKUS SI NAJPRV KUPIT TEN KOREKTOR ( TO POUZIVAM AKO KABELKOVY MAKE UP- LEBO JE TO TO ISTE AKO NORMALN MAKE UP IBAZE V MENSOM MNOZSTVE) JE TO LACNEJSIE A ASPON VYSKUSAS... :)

hraskulca

kupila som si ho,a mate pravdu,len som si vybrala asi dost tmavy odtien 54..teraz mi je super,ale som opalena uvidime ked zblednem...nad tou licenkou premyslam aj ja...vraj maju nejaku ziarivu :)

sydney

ja mam tiez vybornu skusenost s tymto makeupom,fakt vyborny. teraz sa chystam vykusat dalsi, neviem si vsak na nazov spomenut. inac mam aj licenku,je sice drahsia,ale mam ju uz rok, ubuda strasne pomaly a dobre drzi. odporucam:)

ich

aj ja mam iba dobru skusenost
som mastnejsia teraz ale aj tak je to velmi prirodzeny make up a najma teraz v lete ak bez neho nemozes byt
ja tiez odporucam

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bourjois Make UP - Fórum - ZDRAVIE.sk