Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Za mesiac 10 kg dolu

Smajlik987

Stačí pozmeniť stravu, vynechať pečivo, veľa čistej vody, aspoň 2 litre denne. Žiadne ochutené vody. Je to hlavne o strave. Určite pridaj nejaký šport, pre začiatok stačia aj prechádzky, korčuľovanie, doma si zacvičiť na 15 minút. Keď chceš tak veľa schudnúť za tak krátku dobu určite treba aj nejaké výživové doplnky. Odporúčam ti stránku Pilulka.sk, som s ňou veľmi spokojná :) tiež môžeš využívať zľavové kupóny zo stránky www.kuponyzdarma.sk .. Trochu ušetriť pred vianocami :D

Kilecko

Ja som za 2tyzdne dala 3kgdole cvicim vo fitku sama po dlhej dobe sem tam mám prehrešky ale snazim sa jesť zdravo .Vela vody piť cistej ,citronovej,ovocie len do14.00 a strava to je 80% a pohyb k tomu.10kg sa da dať dole ale z velkej váhy .

Sima556

Môžeš vyskúšať aj prírodný spaľovač zelenú kávu www.prirodne-doplnky.sk no pozor nepojde to samo len popíjaním !!! Treba pri tom hľavne dostatok pohybu, cvičenia a zdravej stravy. tá zelená káva môže len napomôcť ale sama to za teba nezhodí... Takže nenechaj sa nachytať ak ti niekto narozpráva že nejakými tabletami schudneš nie tak to nefunguje!!!

Lujzina

Mám vyštudovanú dietologiu a aj pracujem ako dietologicka. Tak sa na mna kľudne obrat a napis :) nejesť je hlúposť tak akurat prídeš o zdravie :) pekny deň

majusaa

vela stastia pri chudnuti, musis hlavne vela sportovat a trosku sa zdravsie stravovat.. toto mas najlepsiu cestu ako schudnut a potom to znovu nepribrat naspat

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Za mesiac 10 kg dolu - Fórum - ZDRAVIE.sk