Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Za mesiac 10 kg dolu

Kinco

No ja ked som zacal chudnut, tak prvy mesiac som dal dole 9 kg bez akehokolvek spalovacu. Teraz som rad ked dam 4. Zatial som dal zo 104 na 87 za 3 mesiace. Este mam mesiac a pol aby som dal na 80 (stavka). Teraz ale uz mam spalovace na to (HCA, Animal Cuts a L-Carnitine). Recept. 3x tyzdenne posilovna + 60 minut stacionarny bike. V dni ked necvicim, tak chodim behat 5km (teraz uz asi dam na 10km). Uprava stravy - obedy salaty zo surovej zeleniny s kuracimi prsiami, lososom, alebo tuniakom popripade tofu ci egg cheese. Rano ovsene vlocky (neochutene) s nizkotucnym mliekom, ked pridem z prace nizkotucny cottage cheese s vlakninovymi knacken brotmi, vecer pred spanim proteinovy napoj. na desiatu ovocie (jablko, pomaranc). Absolutne to nie je problem, hladny nebyvam, energia mam za dvoch. Ziadna biela ryza, zemiaky, pecivo, cestoviny (okrem celozrnnych). Cestoviny raz tyzdenne.

munz

nie, nie je možné schudnúť 10kg ani za 2 mesiace s piperine, ale samozrejme Ty neočakávaš takú odpoved, lebo tomu robíš reklamu,

je to smiešne, že Ťa jeden deň odrádzajú negatívne komentáre, a hned na druhý deň ho "VRAJ" objednáš a celá vzrušená čakáš na poštu? (to aj na susednej téme o piperine, len tieto nicky: beatrica a martinaNZ vedú medzi sebou kvázi dialóg o tom ako určite pomôže)
to to len blbec by fakt objednal takú blbosť za tú cenu

Nie sme padnutí na hlavu ako dúfate :-D

munz

MartinaNZ máš preklep v slove používam, mala si napísať pravdu, že zarábaš na piperine :-)

na chudnutie nepomáha piperine, ani iný podobý šmejd, každý kto to tu ospevuje klame za účelom ziskov

khaa12

piperine forte, je totálna predražená zbytočná blbosť, ak chcete schudnúť, treba sa začať hýbať pár krát do týždňa, piť veľa vody alebo nesladeného čaju, min 2 litre denne, sacharidové jedlo doobedu - celozrnný chlieb alebo ovsenné vločky, ovocie, snažiť sa každé 3 hodiny niečo malé, večer skor niečo bielkovinové so zeleninou (večer už bez pečiva)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Za mesiac 10 kg dolu - Fórum - ZDRAVIE.sk