Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Solarium

Príspevok v téme: Solarium
Sashena

Ahojte,prosím poradte. Mám hrozne bledú pokožku na slnku sa opálim len veľmi ťažko a keďže chcem byť konečne hnedá rozhodla som sa že pôjdem do solárka. Chodím tam už mesiac no nič sa nezmenilo. Neviem či je to normal že to tak dlho trvá. Tej čo tam robí som sa pýtala kedy už asi tak zhnednem a tvrdila že za týždeň určite lenže to bolo pred dvoma týždňami!! Ináč chodím do turbo solária. Začínala som 3 minútami potom 6 a teraz chodím na 9 minút. Tak pls poradte či sa mi vôbec oplatí tam ešte chodiť a koľko trvalo vám kým ste zhnedli?? Ďakujem

nunulik

Ahoj ako ti napísal TrainingBoy naozaj ti tak záleží na tom že nie si hnedá ale si zdravá!!! váž si to proste ja mám najlepšiu kamarátku a ona na slniečku tak akurát nachytá pehy a dosť a može tam ležať tri dni od rána do večera a nič zato mne stačia 2-3 hodinky a somhnedá a potom už len tmavnem viem že chceš byť aj ty sexi ako tie ostatné ale stojí ti to za rakovinu kože .. proste solátium je potvrdené že nie su zdravé nech sa aj natreš to je jedno choď si užívať teplo slnečných lúčov aj bledé holky su sexi len sa predaj tým kým si nie farbov pokožky..:) zbytočne podlamna vyhadzuješ peniaze pani zo solária sa asi moc nevyzná lebo ta moja kamoška chodila aj do skolárka tiež a nepomohlo dalšia svetla kamoška si dávala robiť aj tie postreky hnedé a nič proste oni povedia že zhnedneš ale nepoznajú vôbec tvoju pokožku a su len radi že platíš a im idú korunky tak isto ako vštky chudnúce tablekty po ktorých neschudneš iba čo ti to narobí v žalúdku šarapatu takže a ak nemáš priatela tak ten ktorý si ta nájde si ta najde pre niečo iné a nie preto či si hnedá alebo nie. radšej sanakrémuj samoopaľovacie ale tie majú tendenciu zožtnúť ale to či je zdravé ti nepoviem :) ale na kreme by zlé nič nemalo byť kedi si kúpiš nejaký kvalitný

nmgfjngedbje

cauko presne viem o com hovoris :D hej s tym olejom som skusala, mala som pocit ze opaluje rychlejsie..skus sa pooplaovat aspon trochu na slnku a az potom chod do solarka ale pozor, nekombinuj to, ja by som ti radila opalovat sa teraz v lete kym sa ako tak da a do solarka zacni az v septembri. ja pouzivam este od dermacolu krem do solarka, taky zlty ,vonia cokoladou a pomarancom, strasne fajny je :D on toto opalenie urychluje a nenici sa ti velmi koza. a PRAVIDELNE do solarka! minuty si pridavaj s rozumom.

muscle

viem len z pocutia ze mnohi si pochvalovali, ze rychlejsie sa opalili ak sa natreli olejom na vyprazanie [ normalne raciol] ... a sli sa slnit na slnko ... neskusal som vsak, ale mozno zaberie

TrainingBoy

natri sa cokoladou! vyber si odtien ktory len chces! novinka! len teraz dostat v akciovom baliku!
alebo skus osvedcenu metodu, ziadne turbo, hyper super ultra mega solarium, vazne ti tak velmi zalezi na tom aby si bola hneda ze ti je jedno ze to nie je zdrave? Chod na kupalisko, zabav sa s kamosmi, uzi si vodu a kasli na to ci si chica negra.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Solarium - Fórum - ZDRAVIE.sk