Priateľ nemá chuť

Príspevok v téme: Priateľ nemá chuť
trnda

S priatelom spolu byvame uz dva roky. Odkedy pracujeme, nema na sex skoro vobec chut. Byva v praci dlho, az do vecera a chodi dost unaveny. Snazim sa to chapat,nakoniec obaja mame dost stresujuce zamestnanie, ale potom pride vikend a on mi povie, ze je unaveny a potrebuje spanok a pokoj. Ked sme chodili na VS, milovali sme sa kazdy den aj niekolko krat. Ja sa ho snazim pochopit, vyjst mu v ustrety, ale nemozem predsa potlacat svoje potreby. Obcas mam potom zlu naladu a vzdy to nakoniec dopadne tak, ze sa koli tomu pochytime a on je nestastny z toho, ze mi nie je schopny dat to, co potrebujem. Okrem toho, ani sex uz nie je co byval, je to taky stereotyp a nejako sa mi nedari niecim to okorenit, ....

trnda

Jednoducho praca ho vycerpava na maximum a tie dva dni vikendu mu nestacia na to, aby nabral chybajucu energiu.Ja dufam, ze to casom prejde, aj ked 7 mesiacov je 7 mesiacov. Mna len zaujimalo, ci ma niekto podobne skusenosti a ako to riesil a pod.

suhaj

Predstav si ze by mal nehodu, ostal na vozicku a sanca na sex by nebola ziadna. Tiez by si ho opustila?
VZTAH SA NEDA BUDOVAT NA USPECHU V SEXE A USPOKOJENI TELA. LASKA, SKUTOCNA LASKA, SA DOKAZE PONAD TO PRENIEST.

:-))

poznam to, ale nie az v takej miere...
ja som sa zoznamila s priatelom pred letom - v lete mal pomenej prace a uzivali sme si kedy sa len dalo...bolo to uzasne...
potom sa mu nejako tej prace nakopilo a tiz to bolo v posteli zle a ja som najskor nechapala co sa deje, myslela som so ze to je mnou...
ale nastasie on ked ma trosku dlhsie volno - vikend - je to ako predtym, lebo sa fakt snazi a na pracu nemysli...
ale musi tam byt aj jeho snaha...

ferdinand

ak nezmeni pracu alebo aspon pracovny styl, nezlepsi sa to. tu ti nepomoze trpezlivost.
musis mu navrhnut nejake riesenie, inak sa vas vztah rozpadne.

trnda

Milos M, nie ze by som neskusala. Naposledy som zostala v praci do siestej a zavolala som mu, ci nejde domov. A ked som zistila, ze je sam, tak som za nim jednoducho sla a doslova som ho pouzila. Mne fantazia nechyba, ale z takychto a podobnych pokusom mi vyjde asi tak kazdy 20-ty....

trnda

Jemu to vadi, lebo vie, ze som z toho nestastna. Vsak obcas sa to zlepsi a podari sa aj dva krat do tyzdna, ale potom sa to vrati do starych kolaji.

trnda

Asi ano, asi budem musiet byt trpezliva. Len sa bojim, ze cim dlhsie budem trpezliva, tym budem menej stastna. Ale to nic, dakujem za rady, nejako uz bude.