ako mu to povedat?

Príspevok v téme: ako mu to povedat?
nopiah

Zdravim .. mam taky chulostivy problem o ktorom sa nechcem bavit.. len anonymne..takze :.. nasla som si chlapca... ale je to take medzi nami ze SA snazime byt spolu , ale nie je to ono ako ta prva laska a tak .. a mam 17rokov... sme spolu dva tyzdne ... a neviem ako mu to mam povedat ze nemam rovnake prsniky ... / v jednom nemam dobre vyvynute zlazy / .. hanbim sa za to pretoze sme malo spolu a este si na tolko neodverujeme a tak ..ale neviem kedy a za akych okolnosti a ako mu to mam povedat.... kazdy vravi ze by ma nenechal ak by to vedel a mal ma rad..... velmi zvlastna situacia... ps: je mi aj spoluziak ..

ewelin28

nesumerne prsia ma takmer kazda baba...niektorej to vidiet viac, inej zas menej..ale pokial mas normalneho chlana, ktory ta skutocne lubi..isto mu to vadit nebude :)
o totmo som uz citala vela nazorov...a fakt chalanom to vobec nevadi, ba dokonca sa to niektorym aj vyslovene paci...

dobra vila

Aha, chapem, tam ten rozdiel bude teda vacsi, ale ozaj sa netrap, ked budes starsia, ta plastika ti to krasne upravi, ked budes chciet, isto to nestoji za tie komplexy, ale vedz, ze chalan ta bude mat rad pre teba a nie pre tvoje prsia... /viem, aj toto ti uz isto vraveli/. Neviem, aka si natura, ale ja by som sa tiez obavala mu to povedat a stranila by som sa dotykov, ale pises, ze ste spoluziaci, takze musis vediet, aky typ je on, ci sa mu uz zverit mozes a ci nie. Kazdopadne by si mal nechavat taketo veci pre seba! /aj keby ste nezostali spolu!/. Kym ta oblapa v podsitej podprsenke, to sa este da, ale ked ju bude chciet dat prec, proste mu to povedz, bodka. Povedz, ze mas obavy a komplexy, lebo mas jeden prsnik vacsi ako druhy, a ze si sa bala jeho reakcie. Ved ta to aj velmi trapi, ako vidim, a nie je to tvoja chyba, bohuzial, stava sa. Vela dievcat ma asymetricke prsia, tie stastnejsie nemaju ten rozdiel - aspon v podprsenke - velmi badatelny.

nopiah

no tam ten nedorastie.... nemam zlazy ..

a nechodim ani na kupaliska.. lebo to vidno .. podprsenku si neviem kupit.. podsivam si .. :( pochodila som uz gynekologov ale ze vraj na to nic nie je..plastika len .. aj tu len pozdejsie ked jeden prestane rast... a tomu sa dako nechce druhemu.. no zblizovat ja neviem..ale tak on sa snazi chytat .. ale zatialsom mu ruku odtiahla... ja uz citim cas ze mu to mam povedat.... ale ako ..

dobra vila

Je celkom pochopitelne, ze po dvoch tyzdnoch mas o tom problemy a komplexy hovorit. Ale zaroven aj predpokladam, ze sa pred nim este nechces obnazovat. Tak este popripade vyckaj, kym si budete este blizsi po intimnej stranke. O kolko mas ten prsnik mensi? Ovela, ci ani nie moc? Myslim, a viem ti povedat iba to, co si uz sama napisala - riesit to nebude (jedine ak by bol trafeny)a zdaleka nie si jedina!!!
Aspon si bude mat z coho vyberat :). Ci sa mu paci mensi, alebo vacsi, hehe, vidis, prednost!
Inac cim viac si budete blizsi, tym lahsie sa ti bude o tom rozpravat. A ak to mas mensie iba o cosi, tak to hod za hlavu. Tymto sa vazne netrap po dvoch tyzdnoch chodenia s nim... Bud rada, ze nejaka prsia mas! Je to pekne, tak hlavu hore.
P.S: okrem toho este stale si vo vyvoji, takze ti moze ten mensi dorast.