vobec si neverim

Príspevok v téme: vobec si neverim
saraaah

hmmm...je to zlozitee, no neviem, v podstate to ide so mnou od puberty, cez poznamky a posmesky zo skoly, az po poznamky inych. Problem je, ze mam dost nesumernu tvaricku, hoci na druhej strane da sa povedat celkom peknu postavu, usmev,atd...podla toho co kecaju okolit. ludia...No na jednej strane ma ludia maju radi vdaka tomu ze si so vsetkeho robim srandu, je aj mnoho takych ktorim sa pacim,a maju ma proste radi... na na druhej strane citim proste ze su ludia, ktori ma odsudzuju preto ze som tak nedokonala...a prave to mi robi mindraky, dokonca prave to, je to vdaka comu sa bojim zacat neaky vztah,hoci prilezitosti je.. bojim sa ze ci ta osoba ma dokaze lubit taku aka som...:(...fuu uz nevim co stym...co si o tom myslite..:(?

saraaah

no ano...uvedomujem si ze nemoze byt clovek dokonaly...ale u mna je to vyrazne aspon ja si myslim...a je to akoby tez nejaky blok vo mne vdaka comu nedokazem verit neakemu muzovi, chalanovi...proste tak...ako je fajn ked sme kamosi...to vzdy kaslem na to...ak je to dobry priatel, ale akonahle sa zamilujem abo co tak neskutocne si pripadam strastna...atd...no a k tebe lost...vies v com je problem tiez...proste hoci si poviem ze nezalezi mi na nazore druhych a zijem si svoje..vo vnutri ma to velmi ubija...fakt...a ked aj cem niekoho odkurit...proste...nejde to..bo si poviem ze na jeho uroven sa neznizim...a tez proste necem byt zla...nedokazem to akosi....

lost

Tak ti ludia co hovoria nieco negativne na Teba, maju zrejme problem sami so sebou a takto sa snazia "najlepsia obrana je utok"...
Idealne je ignorovat, alebo rovno POSLAT NIEKAM!..

uplne seriozne, NA CO nam su taki ludia ? :D

Tu energiu ktoru usetris na tych ludoch, ktorich posles prec investuj do ludi ktori ta maju radi taku aka si..

Dvojita vyhra... win-win.. :)

Ked ich posles prec, pretanu ti to pripominat, tak vlastne netreb stale investovat energiu do ignoracie (lebo ani to nie je lahke)..

zuzu usa

neviem co myslis nesumernostou,ale nevidim dovod,preco by ta nemal nikto lubit alebo povazovat za atraktivnu len kvoli tomu,ze nie si 100%dokonala..nakoniec kto je:)ak ta to utesi,myslim,ze sompekne dievca,ale mam okolo oci skvrny kvoli vitiligu,vravela som si,ze nikto ma nebude mat rad atd...mam fyzicky krasneho manzela,je uzstny,nezny.mily,vola ma "pandicka":))a tie flaky su jeho oblubena sucast.ked ta niekto miluje,tie"defekty"ako to my vnimame,bude dotycna osoba milovat