Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

rezanie a krv po stolici

Príspevok v téme: rezanie a krv po stolici
mimijojo

Uz asi treti tyzden mam problem a aj strach chodit na velku.Mam pocit,ze mi najprv niekto reze konecnik a az potom zomna vyjde nieco von ale ked sa utieram tak mam tam krv.Mam krem z dubovej kory,ale ten velmi nepomaha.Mam strach ist s tym k lekarovi hoci mam uz po 40 tke.Mal uz z Vas niekto podobny problem,ze ho tak strasne rezalo pri stolici a ako by sa dalo pomoct,Dakujem

Laura1

ahoj mimijojo,môžeš mať i trhlinku sliznice konečníka.Snaž sa upraviť stravu,vyhnúť sa zácpe .A neodkladaj vyšetrenie. Zdravím

michajela

Ahoj, ako viacerí, aj ja Ťa pošlem k lekárovi:-)))
Tu strach nie je na mieste, najskôr choď k obvodnému lekárovi, ktorý Ťa vyšetrí samozrejme aj cez konečník, zistí anamnézu( ako dlho, farba krvi, počet stolíc..), liečbu Ti môže nasadiť aj on a podľa nálezu Ťa odošle aj na odborné vyšetrenie. Liečba spočíva v celkovej liečbe tabletkami, aplikovaním čípkov, mastí, sadacími kúpeľmi, no podľa štádia môže byť aj chirurgická

Sme zodpovední za svoj zdravotný stav, šup k lekárovi:-)))

michajela

Ahoj, ako viacerí, aj ja Ťa pošlem k lekárovi:-)))
Tu strach nie je na mieste, najskôr choď k obvodnému lekárovi, ktorý Ťa vyšetrí samozrejme aj cez konečník, zistí anamnézu( ako dlho, farba krvi, počet stolíc..), liečbu Ti môže nasadiť aj on a podľa nálezu Ťa odošle aj na odborné vyšetrenie. Liečba spočíva v celkovej liečbe tabletkami, aplikovaním čípkov, mastí, sadacími kúpeľmi, no podľa štádia môže byť aj chirurgická

Sme zodpovední za svoj zdravotný stav, šup k lekárovi:-)))

isabella

chlape spamataj sa, si dospely muz, nesmies sa lekarov bat, cim viac to budes odkladat tym to moze byt horsie a krv nie je ani pri hemoroidoch dobre znamenie...

bibi1234

mimijojo-najprv pojdes k obvodnemu, ten Ta predpise na gastro. Ten bude mat z Tebou rozhovor, potom Ti strci prst do zadku a potom Ti spravi rektoskopiu alebo kolonoskopiu-je mozne, ze Ti po strceni prstu do zadku urci diagnozu, ze mas len tie hemoroidy... Pri kolonoskopii sa dava inekcija-uvolnovak-vtedy Ti je vsetko absolutne jedno, takze ani nemusis mat strach, ze si budes nieco pamatat. Si uz velky chlap, nemusis sa toho bat!!!

mimijojo

Dakujem za odpoved.Sice ta krv je svetla a v podstate na papieri,ale to ma neukludnuje mam samozrejme strach,ale najviac mam obavy z toho vysetrenia,lebo ako vojak som uz raz podobne strkanice zozadu mal,ale nie z takychto dovodov.Neviem,ci lekar bude nusiet hned vysetrovat z vnutra,alebo urci diagnozu z krvi alebo pohladom na dane miesto.

bibi1234

mimijojo-nechcem Ta strasit, ale krv v stolici neznamena nikdy nic dobre. Samozrejme sa moze jednat len o hemoroidy-vtedy by krv bola jasne cervena a zostala by hlavne na WC papieri, vzhladom na vek by sa uz nemalo jednat o autoimunitne ochorenia typu ulcerozna kolitida, crohnova choroba, takze sa skor moze jednat aj o rakovinu hrubeho creva. Nechcem Ta samozrejme strasit, len si myslim, ze Ta rodina urcite velmi lubi a tak by si sa mal zachovat zodpovedne voci nim a hlavne voci sebe a svojmu zdraviu a vyhladat lekarsku pomoc!!! Zivot mas vo svojich rukach, ale cas hraje proti Tebe a cakat este tyzdne, mesiace, ci sa to zlepsi, moze byt pre Teba fatalne... Drzim palce, aby Ti to dobre dopadlo!!!

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

rezanie a krv po stolici - Fórum - ZDRAVIE.sk