Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

problémy so sluchom

Príspevok v téme: problémy so sluchom
Lillie

Prosím vás o radu. Slabo počujem na pravé ucho. Často sa stalo, že ráno po prebudení som mávala zalahnuté uši, no vždy to po niekoľkych minútach prešlo. No pred dvoma týždňami mi zalahlo pravé ucho asi po týždni to prešlo no ešte stále nepočujem úplne. Nebolí ma, nemám alergiu ani neberiem žiadne lieky..v čom môže byť problém? U lekára som ešte nebola, skúšala som kvapky teraz mám uši také čisté ako asi nikdy ale nepomohlo. Pomohli by ušné sviečky? Alebo výplach u lekára alebo niečo podobné? Mám iba 18 rokov.

JonnyRambo

Jaj ludia... ale ja mam vaznejsi problem s usami. Trpim takou cudnou nedoslychavostou a od rana do vecera mi piska, akoze to nonstop. A doktori mi vobec nijako nepomohli, hm. Len konstatuju dokola to iste, ze Tinnitus. Ale vyliecit to?? ani za .... to nejde.

M74

Ušné sviečky zďaleka nie sú všeliek. Ja som ich používal, ale nakoniec som raz na Vianoce skončil na ušnej pohotovosti a s výplachom ucha. Dokonca tie usadeniny boli také tuhé, že som si tam dva týždne musel niečo kvapkať a až potom sa to celé podarilo vypláchnuť. Známa zažila to isté. Ja by som Ti odporučil návšetevu ušného lekára, nech máš istotu. Sluch je dosť dôležitý ...

Lillie

chrbticou?..hm,možno a na bruchu nespávam vôbec, najskôr to bolo len po prebudení to potom prešlo..no zalahlo mi len pravé ucho asi na týďeň a keď zase odlahlo nepočujem tak ako pred tým... a ano uvažujem o tom výplachu

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.