Umyvanie zosnulych - Bratislava

lude

ze psychotesty :DDD na tuto pracu no vam uz vazne prepina nepotrebujes nic len prist do pohrebnej sluzby ze hladas robotu....

xLuciax

pokial viem, tak podmienka su psychotesty a vek nad 21 rokov...ale klobuk dole, toto by som nerobila ani za neviem ake prachy :D

Iveta Michael

..no priznám sa že ja som chcela skúsiť niečo podobné - kozmetickú úpravu tváre..ale nenabrala som na to odvahu!

vraj je to celkom dobre platené,počula som že áno..ale stojí to veľa odvahy a sebazaprenia,totiž nie každý toto môže robiť:(

Well

Lemurik........mam pocit,ze na tu pracu je potrebne mat psychologicke testy a rekvalifikacny kurz v danom odbore.
Treba sa popytat priamo v nemocnici na personalnom.

lienocka2808

No neni to fama, ja ked som bola na vyske tak tam naozaj dobre platili, ja som tam nebola ale kamosi chodili umyvat o stosest :) Pamatam sa este, že sme isli na ustav sudneho lekarstva tam pri Americkom namesti v Bratislave a tam si nas mal prebrat nejaky patolog a poukazovat nam o co sa jedna, ale ja som to vzdala nakoniec. Podla mna by si sa mal informovat na ústavoch sudneho lekarstva kontakty su na nete.

bibi1234

Klasicka vychova Bratislavcanov-ked sme chceli ako studenti dobre platenu brigadu-poslali nas rodicia umyvat mrtvoly:O))) podla mna je to len fama, ze sa tam az tak dobre zaraba...

isabella

klobuk dolu, ja by som s takou pracou asi ani spavat nevedela... skus sa popytat v nejakych pohrebnych sluzbach, urcite budu vediet poradit, bo castokrat vsetko okolo toho cez nich ludia organizuju...