Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

z ciernej gastanova

Príspevok v téme: z ciernej gastanova
slima

Ahojte, sedem rokov si farbim vlasy na cierno - z toho poslednych pat rokov si davama iba sampon. Pyta sa mi zmena, vlasy mam dlhe po pas a naozaj nechcem prist o dlzku, chcem vsak zmenit farbu. Chcem sa opytat, ci uz mate skusenost s prechodom na iny odtien, chcela by som si cierne zafarbit na gastanovo - tak jemne do cervena. Podla palette stranky by to slo, ja chcem vsak pocut Vase nazory a skusenosti :)

slima

bibi: tak nad henou som aj ja rozmyslala a nieco pocitala,a le vraj chyta az tak na 2. az 3. pouzitie - potom daj vediet, ked stiahnem ciernu, tak pojdem na prirodne farby :))

bibi1234

slima-ja som isla tiez len na hnedo, nie na blond:O) len ta cierna sa neda prerazit na hnedo bez toho zosvetlenia:O))) lebo hneda na ciernej zanikne... nieco som citala o hnedej hene, skusim teda vyskusat tu, mozno tu ciernu uz dorazim:O))))

slima

bibi: ale ja nechcem zosvetlit, chcem tmavu, len iny odtien. Ale verim, ze zazitok to musel byt hrozny...citala som, ze kadernictva L Oreal maju taky specialny pripravok nieco na "s"...ale neviem presne a ten sa pouziva ak chces hodne zosvetlit-vraj je velmi ucinny.

hassy

jj sama, mala som vlasy asi do pol pasa, lenze farba mi chytala asi len nieco nad plecia, kde som mala uz relativne svoje vlasy, a nevyzeralo to pekne tak som musla ist sa ostrihat...ono vies, kazde zosvetlenie z ciernej na inu frabu je rapidne zosvetlenie, lebo ciernu len tak samponom neprefarbis...ale ved skus, a uvidis ze to urobi :)

bibi1234

slima-obavam sa, ze sa Ti to nepodari:O(((( ja som sa 4roky farbila na cierno, posledne dva roky len ciernym samponom. Na zosvetlenie som isla ku kadernicke, do lepsieho salonu-zosvetlovala to tak, ze my spravila taky vyperoxidovany melir-tam bolo pekne vidno, ze vrch vlasov mi vytahal do blond a spodok do tmavo cervena a na to mi naniesla hnedu farbu. Sedem rokov je dlha doba, takze farba je vo vlase vpita, takze ked budes nanasat hnedu farbu, ta Ti chyti len na vyrastene vlasky. Najlepsie je zajst ku kadernicke, lebo ked to budes robit sama, tak s tym bohuzial nic nezmozes. Uz je to vyse rok, co som bola na tom zosvetleni a stale mam spodok vlasov cierny a vrch hnedy:O( s ciernou farbou sa neradno zahravat:O))))

slima

hassy, konce by som si zostrihat dala, nechcem to zosvetlovat extremne, tak za kadernickou sa mi kvoli tomu nechce chodit :P peniaze ma az tak netrapia. A farbim sa kazdych 6 tyzdnov, cize ten mesiac problem nerobi... a do hneda si sa samam farbila?

hassy

uff....skusaj :) mne sa podarilo na hnedo prefarbit vlasy po pol roku :) ale skus si najprv mesiac nefarbit vlasy a az tak dat tu hnedu, nech sa ti cierna aspon ako-tak vymyje. inak s najvacsiu pravedpodobnostou nebudes mat cele vlasy rovnakej farby...konce budu viac do cierna a zase vyssie ku korienkom to bude viac do tej hnedej/cervenej ako chces...alebo skusk zajst ku kadernicke - aj ked to bude stat peniaze - tak nech prvykrat ti vlasy prefarbi ona, a potom si uz farbi sama :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.