Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

depilacia cukrova pasta

Príspevok v téme: depilacia cukrova pasta
bonka1

ahojte dneska som skusala tu vyrobu cukrovej pasty na depilaciu ale vobec sa mi nepodarila:(
dala som tam 9 lyzic cukru,polku citrona,200ml medu a 250ml vody a varila som to na slabom ohni pockala som kym to zovre...to sa aj stalo este som chvilku povarila a ked to bolo zlatohnede tak som odstavila z platne a premiesala kym to chladlo...lenze po naneseni na pokozku to bolo o nicom....ako keby tam bol len ten med....sa mi to rozotrelo do koze a nic...:(kde som spravila chybu?
ide to niekomu ?ako dlho vam vydrzi hladka pokozka?diky

katka123456

RECEPT: 2 pohare cukru 1/4 pohara vody 1/4 poh. citronovej stavy a to vsetko spolu varit cca 15 min karamel by mal mat zlatohnedu farbu, da sa vyskusat pocas varenia tak, ze ho vezmete na lyzicu a date pod studenu vodu a ked sa ochladi a da sa formovat je to hotove :) inak ked sa to zacne varit treba stiahnut plyn na najmenej aby to nevykypelo. potom to dajte na chladne miesto a ked sa to chladi potom si to vziad medzi prsty a hrat sa ako s plastelinou a potom sup ide sa epilovat :)) treba pozriet par videi a pojde to :)

zuzu18

výroba je veľmi ťažká, je potrebné dodržovať presné postupy, ktoré neviem ani ja.
Vyskúšala som kúpenú pastu a bola super.

Skús: www.cukrovapasta.eu

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

depilacia cukrova pasta - Fórum - ZDRAVIE.sk