Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

prvé auto- čo všetko treba vybaviť?

GiovanniX

ak ti mozem poradit z ekonomickeho hladiska,tak si kup fabiu.Ale urcite nekupuj sama,slabost fabií je hlavne prehnity zväzok kablov v motorovom priestore,vymena je financne nakladna,tyka sa to hlavne prvych rocnikov,po facelifte si kup fabiu radsej(detske choroby uz boli ako tak vychytane),od cca 2005 vyssie kupuj,taktiez v kazdej znacke sa treba vyvarovat prvym rocnikom modelov.Na fabiu najdes diely na kazdom rohu,tak isto suciastky nie su drahe,len sa kradne.A benzinovu motorozaciu si zvol,vyhni sa 1.2 HTP.Ale samozrejme rozhodni sa ako ty chces,len z ekonomickeho hladiska Fabia sa oplati najviac z tychto 3 aut.

simon009

Ano,je tam tiez mozne kupit auto na splatky,bud na leasing,alebo na uver. Skoro kazdy autobazar poskituje tieto sluzby. A poriadne si precitaj kupnopredajnu zmluvu. Ak v nej niecomu nebudes rozumit,kludne sa ich na vsetko opytaj. Verim,ze s ochotou Ti poradia.
A nemas za co.

simon009

Ja Ta nechcem ovplivnovat a ani odhovarat,ale ja osobne bz som si s AAA AUTO auto urcite nikdz nekupil. Mam na to svoje dovody. Skus si pozriet internetove stranky www.autobazareeu.sk alebo www.autovia.sk,alebo niake podobne,alebo si kup avizo a nieco pohladaj. Kazdy autobazar nesie zo zakona plnu zaruku po dobu pol roka za auto,neviem presne ako to uz je na co sa ta zaruka vztahuje,ale viem ze A-cko tazko neuznava reklamacie.

moj nick

aha jasné, tak to robil aj brat, len kvôli času :)
no rozhodujem sa ešte len medzi tromi, nie sú nové, ojazdene , z bazáru aaa.auto .. (fabia, corsa, peugeot 206) :) - ja len hlavne, aby bolo malé :)

simon009

Neni na tom vobec nic zlozite,vybavis si to urcite aj sama,len ja radsej som vzdy dal znamenu na "kavu" a nemusel som nikde cakat. Mne islo len o moj cas,aby som ho nemusel travit na uradoch v rade.

simon009

To auto,ktore si si vybrala ma slovenske znacky? Niekto to robi aj tak,ze len privezie auto,neprihlasi ho na nase znacky a predavaho len s papiermi s tej dannej krajiny kde ho on kupil. Ak si chces take auto kupit tak tam zaplatis ccc 450 eur. Ak sa smiem opytat ake auto si ides kupit? Prajem Ti vela stastnych kilometrov bez nehody.

moj nick

aha, tak si to asi mýlim práve s tým. a čo je na tom také zložité, že by som to nezvládla aj bez nich ? :)))

simon009

moj nick,500eur stoji prihlasenie auta ak ho privezies zo zahranicia,vtedy je to drahsie,ale ak kupujes auto na slovensku tak je to tak ako som Ti napisal. Skus oslovit znamich,urcite Ti nepovedia,ze ich otravujes a radi Ti pomozu.

moj nick

tak takých poznám dosť, len nechcem otravovať, každý má dosť svojich problémov a hádam to nejako zvládnem :)

simon, aha, prečo som si myslela, že to stojí viac? :D nesmejte sa, okolo 500e :DDDD

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

prvé auto- čo všetko treba vybaviť? - Fórum - ZDRAVIE.sk