Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Potrebujem schudnut 20kg

Príspevok v téme: Potrebujem schudnut 20kg
Majqa

Ahojte nejde mi o cas,ale mam strasnu nadvahu mam 158cm a 68kg.Absolutne sa neviem ovladat,mavam chute na sladke,smotanove jogurty,je mi jedno ako vyzeram,ale potom ked uz sa mam s kamaratkou stretnut tak sa hanbim ako das,ked idem po ulici,neverim,si ze schudnem do septembra lebo mam prazdniny a nic nerobim,cez skolu to uz bude lepsie.Vsade vidim,ln obchody s jedlom a tie fajnoty,ze ked mam peniaze hned miniem

Chuanita

Ahojte, ak ste otvoreni moznosti ako schudnut a bez jojo efektu, a predovsetkym zdravo, bez roznych hladoviek a mate zaujem sa dozvediet nezavazne viac informacii, tak ma kludne kontaktujte na trendy2803@gmail.com.
Pekny den

janab

Len sa nedajte namotať na Herbalife, lebo to je len pre tých, čo vedia hladovať a dlhodobo. Možno z toho schudnete , ale určite ked prejdete na normálne stravovanie, tak bude jo-jo. Je to drahé a naviac aj hladujete, takže je lepšie si kúpiť kvalitnú stravu a zdravú.Všetkých čo poznám, tak majú tento problém a sú ľahší o cca 200 éčiek.

xilia

Ľudia pomoc. Ja sa tiež neviem zbaviť tukov. Som 8 mesiacov po pôrode. Meriam 170 cm a vážim 74 kg. Potrebujem zhodiť aspoň 10 ale vôbecc sa mi to nedarí. navyše ešte dojčím a ešte chcem pokračovať v dojčení. Skúšala som prechádzky z kočíkom, ale už je zima na dlhšie prechádzky....no už som zúfala...

safty

Ľudia moji...čo budeme robiť. Ja som 8 mesiacov po pôrode a tiež sa toho neviem zbaviť. Meriam 170 a váha 74. Potrebovala by som aspoň 10 kg zhodiť aby som sa cítila dobre. HELP

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Potrebujem schudnut 20kg - Fórum - ZDRAVIE.sk