Bola som prostitutka:(

Príspevok v téme: Bola som prostitutka:(
Zuzka__aaa

Uz to v sebe nevladzem viac niest,ked somm mala 17 som sa nahodou ocitla na pokeci v sexzoznamke a dlhsie som si pisala s jednym chalanom pred tym som sa aj par krat stretla v noci s muzmi za fo,som si kupila mobil,handry,vonavku bola som stastna,ze sa pochvalim pred spoluziackami ako supis vyzeram rano,som pol hodinu pred zrkadlom sa chystala potom som na par dni isla do tej ba sa mi celkom pacilo,no potom nie uz nie prisiel cinnan a zacalo mi to vadit,ze som ako slapka:(zacala som sa strasne prejedat v tej dobe som vazila 43 najmenej potom48 a teraz 68za styri mesiaci sompribrala vobec sa o seba nestaram som leniva vsetko mi je jedno,nemam na nic chut akurat tak na jedlo a sproste vypisovanie na pokeci,som uplna nula v septembri idem nastupiit do novej skoly,ale neviem ako to zvladnem stale ked na to pomyslim,mam chut jest cokolady kraviny potom uvazujem nad takou letnou sex..brigadou niesom jebnuta??

lost

Zuzka__aaa

no ja som svoj uz dosiahol, tak som tiez na tom nic moc :D bez ciela..

nemam, respektive akykolvek by som bol schopny dosiahnut takmer okamzite..

ale mozno by som si dal.. cestovanie okolo sveta (predsa len je to dlhodoby proces).. alebo ine :) ale na to uz potrebujem spoluhracku :D

lost

Zuzka__aaa

Tak k tej lenivosti - tam je sanca, kludne s tym nieco mozes robit, ale problem je asi ze nemas ten ciel.. Bez ciela nie je ziadny pokrok.. stanovit si taky ciel, to moze byt vcelku dobry krok..
Nemas strednu napriklad.. Mozno by bol ciel ju dokoncit :)
Alebo akykolvek iny ciel (nemusi byt skola) - moze byt cokolvek len chces, pointa je stanovit si ten ciel..
akykolvek, a az potom naplanovat cestu :)

rozumiem ti

bavi ta to, ze? namotavat ich.. vzrusujuci pocit, mat zrazu o seba taky zaujem, hlavne muzsky... to vedomie, ze si chcena, obdivovana... je to tak?

lost

rozumiem ti ma pravdu..
ak islo len o peniaze, tak to je slepa ulicka..

pretoze:
pokial nam akakolvek praca berie viac ako dava, tak to je jednosmerny listok do zahuby...

preco?

kto ma asi lepsi zivot, z tychto dvoch ludi?

1. ma 700 eur, priemer, zije skromne, ale pomaly a stabilne.

2. ma 7000 eur mesacne, zabije 16 hodin denne v praci, je v stalom strese, nema dovolenky, zije velmi nestabilne

Totiz ten 1. pripade je "vyrovnany" clovek, podla mna sa ma lepsie ako 2. pripad, kde sa nie ze "poamly ale iste", ale doslova "rychlo a iste" znici po fyzickej stranke.. a vo vacsine pripadov, v takom povolani nie je mozne povedat "dam si dovolenku".. lebo tam ziadna nie je..

Existuje taka "krivka", ak sa jedna o prijem.. pokial jendoducho "berie" viac ako "dava", tak to je extremne neefektivne investovany cas..

Zuzka__aaa

Ale akomma zacat podnikatked nemam strednu skolu?kazdy den sa chcem zabit trpimdepkamilenivostouproste som,uplny odpad neverim ze nieco doiahnem nechapem ako niecim ako sex s velamuzmi ma uzplne znicilosu aj horsie co to celeroky robia alebo tak a ok ale mna to depta stalesak tomu vraciam pozeram si fotky inych dievcat vypisujem z uchylakmi namatovam ich

lost

a peniaze su tak ic tak "relativne".. nikdy nevies kedy "trafis jackpot".. myslim to tak, ze nevadi ak mas 600eur mesacne zo zaciatku, bol by to DOBRY start.. casom si najdes niekoho - partnera .. a budete mat nizsie vydavky v spolocnej domacnosti.. napriklad..
alebo este k tym peniazom.. da sa zit aj "bez" nich.. respektive s platom ~600eur, to sice nie je az take "bomba", ale ak si vezmes.. da sa s tym prezit dostojne..
1. mas kde byvat
2. mas co jest
3. zostane ti aj na zabavu
4. mozno aj dokazes nieco usetrit (aj malo sa pocita)

rozumiem ti

co presne ta na tom este laka? sex, alebo len samotne lahko zarobene peniaze... lebo ak to robis pre sex... tak mas problem, ktory treba liecit, resp. venovat mu odbornu pozornost. ak vsak ide o peniaze.. pozri, kam ta to dostalo.. nedokazes si vazit ani len samu seba... stalo to za to?! radsej hladaj ine moznosti, ako sa k nim dostat. stratit uctu voci sebe samej je asi to najhorsie, co moze byt... a zvycajne to konci tragicky. si este mlada, bola by to skoda.

lost

Zuzka__aaa

pokial sa odputas od davu, tak zarobis viac ako 600eur, nemyslel som pracu "od 9 do 5", myslel som.. nieco ako - skus pohladat co ta realne bavi.. ale naozaj.. vyuzi "talent", ak ho mas, tak budes 'za vodou" ovela rychlejsie ako "priemerny plat"
respektive.. priklad:
otvor si kadernictvo, ak niekoho bavi strihat, uzivi a tym nadpriemerne a zaroven nema depky z prace.. a mas dostojy zivot.. (nic ine ma prave nenapadlo)