Bola som prostitutka:(

Príspevok v téme: Bola som prostitutka:(
Zuzka__aaa

Uz to v sebe nevladzem viac niest,ked somm mala 17 som sa nahodou ocitla na pokeci v sexzoznamke a dlhsie som si pisala s jednym chalanom pred tym som sa aj par krat stretla v noci s muzmi za fo,som si kupila mobil,handry,vonavku bola som stastna,ze sa pochvalim pred spoluziackami ako supis vyzeram rano,som pol hodinu pred zrkadlom sa chystala potom som na par dni isla do tej ba sa mi celkom pacilo,no potom nie uz nie prisiel cinnan a zacalo mi to vadit,ze som ako slapka:(zacala som sa strasne prejedat v tej dobe som vazila 43 najmenej potom48 a teraz 68za styri mesiaci sompribrala vobec sa o seba nestaram som leniva vsetko mi je jedno,nemam na nic chut akurat tak na jedlo a sproste vypisovanie na pokeci,som uplna nula v septembri idem nastupiit do novej skoly,ale neviem ako to zvladnem stale ked na to pomyslim,mam chut jest cokolady kraviny potom uvazujem nad takou letnou sex..brigadou niesom jebnuta??

lost

To si v takom zacarovanom kruhu, alebo mrtvom bode..

napr ja sa teraz tiez nudim, extremne, nechce sa mi pracovat a tak sa cely mesiac len flakam a testujem tie "restauracie".. haha, je to nuda, ale aspon clovek vidi a ochutna nieco nove.. 15 kurciat muselo pre mna dnes zomriet, aby som zabil "nudu" v KFC :(

je vela moznosti ako zabit nudu, bez toho, aby si si ohrozila buducnost a celkovo zivot..

Zuzka__aaa

Ano ajar ja si myslim,ale cosi tu premierne zarobis 600e ale tak ja ani skolu skoncenu nemam nic ma fakt nebavi akurat kecanie ohovaranie prechadzanie jedenie

lost

Ta "FO" za ktoru to robia slovenky je na smiech... S tym daleko nezajdete... Radsej investuje cas a usilie do vzdelania a prinesie to daleko viac eur, ak uz chcete byt bohate..

Ide to..

a Zuzka__aaa
Ak sa nudis, nemas nic ine na praci, respektive nic co ta bavi?
Alebo bavilo ta to?

zuzu usa

zuzka!no tak si z nudy urobila pi....nu!nebola si tam jedina!milion dievcat si bohuzial takto privyraba!rozhodne sa drz od toho najdalej ale co sa stalo uz nezmenis,tak to ber ako podivnu skusenost a chod dalej!

zuzu usa

zuzka-aj ja!a vies co,som za to vdacna:)mala som 20,studovala vysku v prahe a ziadne peniaze,stretla som pri tejto "prci":)o rok starsieho americana.dnes je to uz 6 rokov moj manzel,cakame mimi a mame krasny zivot,on mi to nikdy nevyhodil na oci...na druej strane-radsej za peniaze v bordeli ako z hluposti na diskoteke:)))radsej byt vychcana ako blba!takze hlavne zahod vycitky,chyby patria k zivotu a niektore paradoxne pracuju v tvoj prospech:)

Zuzka__aaa

Lenze ja sa to bojim riesit:((strasne,lebo teraz kebyze sa to dovie rodina idem aj smamou zajtra mam jej navrhnut ci by som jej to mohla povedat,odporucila by mmi aj niake liecenie??

kafe

Začni si písať denník napríklad a daj to zo seba von.
Ujasni si PREČO nechceš šľapať, čo ti to dáva a čo berie (dáva ti to peniaze, berie dôstojnosť, cítiš sa chcená? Ocenená? Uznaná?).
Skús, aspoň trochu si skús predstaviť samu seba o 10r. Chceš mať priateľa? Cestovať? Zarábať? Splniť si nejaký sen? Vytýč si nejaký cieľ, pre začiatok stačí napríklad dokončiť školu, prihlás sa na aerobic, začni kresliť s vodovkami.. vyplň aktívne svoj voľný čas.
Tým jedlom sa asi trestáš za to, čo si urobila. Ano, bola si trubka, spravila si chybu. A nie jednu. Ale sprav hrubú čiaru a začni odznovu. Daj si spraviť test na HIV a iné pohl. choroby. Ak chceš vyzerať škaredo, možno je to aj dobrá brzda, aby si sa nevracala k tej sex brigáde. Tak sa o seba nestaraj a napchávaj sa ďalej.
Je niekto v tvojom okolí, kto by ťa mohol podržať a pomôcť ti? Komu by si sa mohla zdôveriť?

Zuzka__aaa

Lenze ja sa to bojim riesit:((strasne,lebo teraz kebyze sa to dovie rodina idem aj smamou zajtra mam jej navrhnut ci by som jej to mohla povedat,odporucila by mmi aj niake liecenie??