Bola som prostitutka:(

Príspevok v téme: Bola som prostitutka:(
Zuzka__aaa

Uz to v sebe nevladzem viac niest,ked somm mala 17 som sa nahodou ocitla na pokeci v sexzoznamke a dlhsie som si pisala s jednym chalanom pred tym som sa aj par krat stretla v noci s muzmi za fo,som si kupila mobil,handry,vonavku bola som stastna,ze sa pochvalim pred spoluziackami ako supis vyzeram rano,som pol hodinu pred zrkadlom sa chystala potom som na par dni isla do tej ba sa mi celkom pacilo,no potom nie uz nie prisiel cinnan a zacalo mi to vadit,ze som ako slapka:(zacala som sa strasne prejedat v tej dobe som vazila 43 najmenej potom48 a teraz 68za styri mesiaci sompribrala vobec sa o seba nestaram som leniva vsetko mi je jedno,nemam na nic chut akurat tak na jedlo a sproste vypisovanie na pokeci,som uplna nula v septembri idem nastupiit do novej skoly,ale neviem ako to zvladnem stale ked na to pomyslim,mam chut jest cokolady kraviny potom uvazujem nad takou letnou sex..brigadou niesom jebnuta??

Zuzka__aaa

Ale ja sa hanbim to psycholgicke povedat:(za hod.60e z toho mne isla 30 aked som somsalen tak v aute stretla tak 100

lost

No jo, prestan s pokecom, kym este vladzes..

Alebo si tam tento text napokiruj, apson mozno odradis par bab spadnut do takeho niecoho..