sebavedomie...

Príspevok v téme: sebavedomie...
Karolina.

ahojte vsetci...mam taky mensi problem...ja viem..miliony ludi ma ovela horsie starosti v zivote..maju zdravotne, financne, osobne a mnozstvo dalsich problemov...ale ja nedokazem zit s tymto..velmi nizke sebavedomie..zacalo sa to v puberte...momentalne mam 20 rokov..a stale to pretrvava..citim sa menejcenna..trapim sa najma koli postave..ako kazda zena..mam mensie prsia a viem ze zazrak sa uz nestane..kazdy den len skumam ci nie su vacsie.samozrejme ze nie su..mozno sa niektora z Vas v tychto slovach najde..snazim sa jest bielkoviny, pijem chmelovy caj, mlieko, pivo ale bohuzial vsetko je marne..antikoncepciu uz beriem treti rok..ziadne zmeny nevidim..priroda ma teda v tejto oblasti prilis neobdarila...nechcem sa uz trapit..ale nedari sa mi...

guru123

Lepsie male prsia ako maly penis. Si zober ako sa musi citit taky muz. Mne nikdy male prsia nevadili a ani vadit nebudu.:)

lhana

Karolina preco svojhu hodnotu vnimas cez prsia? Zacni si najprv cenit samu seba a potom to zacnu robit ostatni.
A mimochodom nevidim nic zle na malych prsiach. Poznam nazory viacerych chlapov, nie vsetci maju radi velke prsia. Tiez si uvedom, ze laska tvojho partnera na velkosti prs stat nebude.

odpovedam

nemas dovod na smutok :-)

Mam male prsia takisto a ziadnemu chlapovi to nikdy neprekazalo. Ten, kto ta ma rad ta kvoli prsiam neodmietne. Trosku sa nad to povznes, kazda sme ina a mnohi chlapi male prsia miluju :-))).

Prsia nie su prekazkou v laske, pohlavnom styku ani kojeni. Omnoho krajsia budes s usmevom, nezhrbenou postavou a milymi slovami. A skutocny charakter to na tebe oceni... co tam po prsiach :-)))

zuzusa

No ja mám Ačkový košík a vôbec mi to nerobí starosti. Veď sú malé ale sú moje :-) aspoň mi pri športe nezavadzajú a keď budem tehotná svoj účel určite splnia. A nad plastikou vôbec nepremýšľam, je o pre mňa zbytočne veľký zásah do tela. A skrz chlapov si nemusíš robiť starosti, poznám takých a dosť veľa takých je čo majú iba silácke reči ohľadne veľkých pŕs a v skutočnosti sa im páčia malé.

malinockaaa

vela zien nema velke prsia, ale dopomoct sa da k peknym tvarom kvalitnou vypchatou podprsenkou ktora ti nadvihne aj mensie prsia. Keby som mala taky psychicky problem ako ty, tak by som nevahala ist na plastiku ale zase urcite by som to neprehnala velkostou.