Zaciatky anorexie

Príspevok v téme: Zaciatky anorexie
jojkaaaa

Vzdy som bola od prirody chuda a vzdy mi to prekazalo!..kazdy mi len vravle,ze aka som chuda a ja som to vnimala ako hendikep.

Teraz mam 17,vazim 47kg pri vyske 168 cm, co je asi velmi malo, BMI vravi,ze je to podvaha.

Este pred mesiacom som mala depky z toho,ze hcem pribrat,aj som si kupila pangamin,a teraz nastal akoby skrat v mojej hlave!

Bojim sa, ze bude zo mna anorekticka,lebo viem,ze je to hlavne mentalne choroba i ked....viete,neviem akou nahodou som sa dostala na blog pro-ana a postupne som sa o tom stale viac a viac dozvedala,zaujalo ma to a ako tak pozeram na svoje telo,tak ono vobec nieje podla mojich predstav!mozno je to len skreslena predstava,ale ja to tak nehcem nechat...neviem,co sa to so mnou deje,mam velky chaos v hlave:(

darkness

na tvoju vysku by si mala skor papat, ako chciet schudnut. Aj sa som sa uplnou nahodou,z nudy v robote dostala na blogy pro-anna a tiez to so mnou pohlo, ale iba na tu chvilu, co som to citala, je to chore a babeny si same ublizuju a v tomto ublizovani sa aj podporuju... pises, ze vies, ze je to chore, atd. skus cvicit, naberes svlovu hmotu a brusko sa ti vyformuje :))) A modelky, krasne stihle, bla, bla...to nie je zivot, ale tryznenie, az pokial niekde neodkvecne...maju pravidla ake maju, bohuzial...

zuzic_

no tie modelky pekne irituju aj mna:D ale fakt...ale ked potom idem po ulici vidim ze normalne baby su vobec neni take ako tie v casopisoch. hlavne je ze sme zdrave a ti si stihlucka aj tak...no ak naozaj stale na to myslis...a nepomoze ani odreagovanie sa nejakou zalubou cinnostou alebo tak...ak si nestatsna tak by som skusila sa spytat psychologa...
musim ist drzim palce

jojkaaaa

zuzic_
chcem na take prestat mysliet,lebo viem,ze anorexia je len stav zvrateneho myslenia, ale chcela by som troska aby to brusko bolo plochsie, cize chcela by som trosku schudnut...uvedomujem si, ze je to pri mojej vahe dost chore este chudnut, ale...joooj...
...tie stranky si zakazem, i ked tie modelky su neskutocne krasne,take krehke ako porcelanove babiky,nezne,lahke ako pierka,...
..mam velky zmetok,dakujem ti,ze sa snazis pomoct:)

zuzic_

jojka:( a to odvtedy co si to citala mas take pocity? s tou vahou musis byt ohromne krasna ja mam oproti tebe strasnu vahu...tiez mam na bruchu poriadnu slaninu a pritom mi uz vela chalanov povedalo ake mam krasne ploske...je to blbost kazda aj ta najstihlejsia zena ma "spekacky" ked si sadne to je blbost si krasna a stihla...no ak to moc tak vnimas:( tak neviem ci naozaj....

jojkaaaa

zuzic_
stale mam pocit,ze mam ,,špekačky" na bruchu,nohy mam krasne stihle,ale to brucho....stale sa obzeram v zrkadle,je to chore..
....ale viem,ze je to chore,ale stale je tam to ale...preboha,nechapem,co to je so mnou

zuzic_

moja nechodievaj na blogy proana hlavne tam nechodievaj! mne moja zlata spoluziacka zacala posielat jeden cas take clanky a "rady" ako si zodporit svoju postavu a ani som to necitala ako som videla nadpis hned som vymazala. chod odtial prec. podla mna nie si este anorekticka ak nemas priserne komplexy a nenavidis sa. riesila si to aj s lekarom ze si chuda? kamaratka to ma presne tak isto a je pekna. inac neni som si ista ze by sa z pangaminu priberalo ak ho nejes vo velkych mnozstvach