nie stastne tehotna

isabella

nemaj strach, len za to, ze si zodpovedna z teba nebude zla matka a podla mna ked budes uz citit pohyby babatka, tak sa tvoje city k nemu prejavia, ja som tiez v stvrtom a tiez ma vselijake voloviny obcas napadnu, ale to rychlo prejde a ked vidim ako zacina pomaly brusko vykukovat, tak sa uz len tesim na prve pohyby, aj ked viem aku zodpovednost a aj obmedzenia z mojej strany to prinesie... okrem toho s tebou hadzu hormony...

rozumiem ti

dobre, tak podme po poradi..:) v prvom rade si nemyslim, ze by z teba bola zla matka, ba prave naopak. to, ze si robis starosti o blaho svojho nenarodeneho baba uz teraz z teba robi opak zlej matky :) ale chapem tvoje obavy.. ako sa k babatku stavia manzel? je ti oporou, alebo to len zobral ako fakt.. tesi sa? k tomu stahovaniu ti nemam velmi co povedat... s babatkom si totiz viem predstavit, ze to nebude take jednoduche. ale k tej zodpovednosti ti viem povedat tolko, ze cely zivot sme za nieco zodpovedny. za seba, svoju pracu, v minulosti za svojich mladsich surodencov, zvieratko... ako by si sama posudila, ze si tuto ulohu zvladala?!

tani-a

no v prvom rade asi z tej zodpovednosti,zo straty slobody,kvoli manzelovaj praci sa sustavne stahujeme...neviem.asi je to fakt hormonmi,cakala som,ze budem nadsena a ono nic,nemam voci tomu dietatku este ziadne city a desi ma to!viem,ze sa to asi zmeni vo vyssich stadiach,al aj tak,mam vycitky.

rozumiem ti

ahoj :) preco by ta tu mali zlyncovat? mas predsa pravo na svoje pocity, nech uz su akekolvek... mna skor zaujima, z coho mas take obavy, zmiesane pocity? z porodu? zo zodpovednosti? neboj sa, hovor.. skusime dat iny pohlad a snad na nieco prideme... :)

kafe

To že sa matka teší na bábo ešte vôbec NEznamená, že bude dobrá matka. Takže sa na to vykašli. Neboj, budeš kvelá mama :)
Máš obavy, možno si ešte zaskočená, možno si realistka a vieš že to bude AJ ťažké. Ale zvládneš to, neboj sa. Kývu s tebou tehotenské hormóny, si tak trochu iný človek teraz.. nepotláčaj tie obavy (smútok), povedz si ano mám strach z toho a hentoho a viac to nepitvaj.