meškajúca menštruácia už 14 dní

Príspevok v téme: meškajúca menštruácia už 14 dní
zatunka

Dobrý deň, mám taký problém - poslednú menštruáciu som mala ešte v júni, k dnešku mám už 42. deň cyklu, mám neustále pocity ako pred menštruáciou, ale stále nič. Myslíte, že môžem byť tehotná? Bojím sa vyskúšať tehotenský test, s priateľom sa snažíme o bábo, a už tých jednočiarkových bolo niekoľko... :( Ak to pôjde takto ďalej, samozrejme, že si ho kúpim, len ma zaujíma, či nemáte niekto podobnú skúsenosť, a ak áno, ako dopadla :)

zatunka

Dakujem za odpovede, tak to vyskusam, uvidime.....
a isabella- nechcela som zakladat ziadnu duplicitnu temu, moj pocitac znova odoslal posledny ukon, a ja ju neviem zmazat.... som tu prvy raz a bohuzial som pocitacovy antitalent

lienkak

ahoj, no jednoznačne si urob tehotenský test,
keď mne vynechala menštruácia a mala som také tie predmenštruačné stavy typu citlivé prsia a podobne, tak som bola tehotná,
takže nerozmýšľaj a utekaj do lekárne a potom na vecko!

isabella

nooo, ja mam taku skusenost, ze ked som bola tehotna tak som mala v case ako som mala dostat menstruaciu pocity presne na menstruaciu, ale kedze som nedostala do dvoch dni od tych pocitov ako to vzdy bolo, tak mi to bolo divne, skusila som test a boli dve ciarky, takze ak sa uz dllllho citis na menzes a on predsa nikde a o babo sa snazite, tak je velka pravdepodobnost, ze uz naozaj tehotna si, drzim ti palce ;-)