Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako sa zbavit rusa domaceho

LUCKA123456

PROSIM O RADU!!! PORADTE MI AJ NAM SA DOMA VYSKITLY SVABY-RUSI DOMACE ALE NIE JE ESTE TAK VELA ATALE SU LEN V KUCHINI ZA KREDENCOM A NIKDE INDE STALE OTHUJEME A ZABIJAME ALE STALE SA ROZMNOZUJU.Chcem vediet ze ci to pomoze ta deritezacia a kolko krat to trba opakovat a kolko to stoji od jednej izby? prosim o odpoved Dakujem

nikus 222

keko37-ano,jasne ze mame aj pivnice..a ako to funguje s tym cpavkom?kolko ho treba kupit,a ako aplikovat..z toho teda bude smrad riadny ked sa vystrieka byt ze?nevadí,hlavna vec ze to zaberie..dnes rano som vstala a ako obycajne nic ine nerobim len vsetko kontrolujem kde ich zas najdem..v celom byte nic,ale zase v spalni na stene jeden..v noci chodim na wc,a nic ine nerobim ,len popozeram cely byt ci neakeho nenajdem..uz som z toho chora..som schopna so savom vytierat aj podlahu..:-/

keko37

nikus 222

ja som to zazil.... 3 povedali my nemame nic.... pri tom kazdy vedel ze musia mat ... mate vy maju aj susedia... jedna vec...

mate tam pivnice ??? lebo co ???

je to nelegalne ale zabije ich cpavok....

nikus 222

lienocka 2808-lienocka prosím ta,a nevieš nahodou aky postrek ste použili???
dnes som uz nasla jedneho zdochnuteho..ale nejde mi do hlavy,preco v kuchyni bol zdochnuty,a v spalni mi liezol po stene,ked aj tam sme striekali..alebo tie postreky niesu ucinne ihned??
keko37-prečo hanba?vobec to nieje tym zeby sme namali doma cisto,a roky tu byvame v tom panelaku a nebol s tym nikdy problem,akurat s mravcami,ale svaby sme tu nikdy nemali az teraz..

lienocka2808

No nemyslim si, ze postrek nepomoze, asi pred 8 rokmi sme mali aj my rusov. Ked som prisla domov z dovolenky len tak sa to nimi hemzilo uz po celom byte, v skrini ich bolo asi 100 ked som otvorila, cize uz dost extremne stadium. Nam striekali cely 8poschodovy dom, a odvtedy a je to uz naozaj asi 8 rokov nemame ziaden problem.

bombo

nikus,hlavne sa nestresuj,skodi to babatku,nechaj to na manzela.Pokial nevystriekaju cely dom,tak sa toho asi nezbavite.No drzim palce.

keko37

toho nezbavis.... ja som mal byt kde boli svaby.... utekali sme z tade.... niet pomoci.... to sa neda znicit... len ak vyhodite jadro.... vsetko vyplynujete a zamurujete.... teda treba vela €€€€ postrek ? hheehehee skoda penazi

deratizer

bibi1234: bibi,v niecom s tebou suhlasim,ale je to velmi individualne.neviem preco maju tvoji rodicia v novom dome tolko havede,asi to je zapricinene ze mate v okoli trebars lesy alebo nejake mociare,jazera...ja mam dom stary 5 rokov a musim poklopat,ziadnu haved som este v nom nevidel,mame sietky proti hmyzu,v pivnici som nikdy nenasiel ani len muchu.pravda je ze klimu nemame.niet co dodat,je to u kazdej novostavby rozne a vplyva na to X faktorov.

nikus222: kedze si mesiac pred porodom,neviem ci sa ti oplati experimentovat z chemikaliami v byte,predsa to vsetko vdychujes,davaj bacha na to a porad sa z niekym skusenym,napr lekarkou.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako sa zbavit rusa domaceho - Fórum - ZDRAVIE.sk