Velmi citlivy zalud

Príspevok v téme: Velmi citlivy zalud
avo

cuuuuuuus ludia ,mam taky problem ze ked mi stoji a predkozku si dam dolu , odhali sa mi zalud, no je strasne cistlivy na vsetko ,raz som videl ze jeden si robil dobre tak ze kruzil penisom tak ze mal na holom zaludi dlan, ja uuz ked sa len trochu dotknem zaluda ma to strasne boli neviem dost mi to vadi i ked sa sprchujem a dam si dole predkozku aby som si umyl zalud strasne je citlivy na prud vody a dokonca aj to som cital ze jedna poloha masturbacie je ze drazdenie pod vodou ja to nemozem lebo ma to az boli neviete co zo moze byt? je to vazne ? poradte co to je a co stim ale inac setko ostatne co sa tyka penisu aj masturbacie je fajn

Patulko2001

Čaute.Aj ja mam ten istý problém.Ked si stiahnem predkožku a dotknem sa žalude, bolí ma to veľmi.Stiahnuť predkožka mi ide iba tesne pod žalud,lebo zo spodnej strany žaluda tam drži nejaka uzdička.Aj ked je v klude a aj ked mi stojí je vykrivený prudko do hora je to zdravé? Prosim poradte mi urýchlene

Patrooos

Ja som po obriezke 1 den a poviem vam len toľko keď som si dával dolu fac tak som si povedal že umierať mam strasne citlivý zalud ležím bez ničoho prádlo voda alebo len obtretie o niečo je strasne ale nič iné neostáva len si zvyknúť ale poviem vam že keby že viem vrátiť čas tak na obriezku nepojde.

Giuseppe

urob to co pise -joj, po dvoch tyzdnoch sa vyrazne znizi citlicost. zo zaciatku to bude boliet a budes mat cely den erekciu, no po tyzdni si zvyknes. Potom ju mozes nosit opat na zaludi.

joj

Ahoj, davam sem moj postoj. od malička som mal velmi citlivy zalud na dotik, pradlo ruka proste vsetko pri dotiku bolelo. Ale nakoniec som si povedal ze aj tak ho budem nosit obnazeny. poviem vam pomohlo a teras si to neviem vynachvalit. prvy txzden som chodil ako posraty kacer....bolest co mam povedat. ak som mal chodit tak som plakal uz popredu, ale vydrzal som to. teras to robim ddruhy tyzden a je to k nepoznaniu, citlivost este je ale v pohodi chodim,, hore bez" pomali ale isto ho zvikam aj na masturbaciu bez...podla mna netreba obriazku ak sa da stiahnut aspon v klude. mne ked sa postavil to neslo stiahnut. vsade mi hovorili ze potrebujem obriezku. Ale nepotrebujem, kedze som ho mal stiahnuty v gatiach a bolel tak sa mi nepostavil...kym si za prvi tyzden zvikol tak sa mi aj koka roztiahla. teras v pohode pretahujem aj cez stoporeny penis,.skuste tu bolest pretrpiet a verte ze to robite pre seba a je to perfektne, nie som este fit ale je to podstatne lepsie a myslim si ze asi tak po mesiaci aj zabudnem ze kedy bolel pri dotiku.