Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako dlho vydrzite bez mäsa?

Príspevok v téme: Ako dlho vydrzite bez mäsa?
skitlessko

Som obycajny chalan a moja priatelka zaryta vegetarianka.Presviedca ma aby som skusil aspon jeden mesiac zit bez masa.Maso mam rad,ale zas nemusim take veci ako zabijackove hody.Samozrejme mal som dni ked som fical len na paradajkach,broskynach a melone v lete.

Ako dlho podla Vas vydrzi clovek bez mäsa?

orchidejka

nie som vegetarianka, ale zeby mi nejako obzvlast chutilo maso to sa neda povedat. Raz do tyzdna ho zjem aj to pomaly nasilu a potom mam dost aj na dva tyzdne. Zase masove vyrobky ako sunka, salama a pod mi celkom chutia..
Inak som pocula ze ci ti chuti maso alebo nie zavisi aj od krvnych skupin, napr acka moc neoblubuju, becka zase naopak..moze ale nemusi to byt pravda ako vsetko v zivote.
Vsak ked ty mas rad maso, tak preco by si sa mal prisposobovat priatelkou, ktorej nechuti? Si predstav opacnu situaciu, zeby ho ona mesiac skusila jest..

thatiank_aa

To je veľký mýtus, že bez mäsa človek nenaberie svaly, stačí si napr. pozrieť stránku vegan.fighter. com, kde Vám na reálnych príkladoch pekne ukážu ľudí stravujúcich sa nekomerčne, napriek tomu sú zdraví a silní. Mäso je podla mňa prežitok, že človek bez neho nevydrží - otázka vôľe. A čo sa týka dôležitých látok - to čo je v mäse sa nachádza aj v iných potravinách, len ľudia sú príliš lenivý skúmať veci dohĺbky, stačí ísť s prúdom. A tvrdenie, že človek bez mäsa je vychrdnutý týpek v oteplovačkách - takých nájdeš aj v radách konzumentov mäsa. Takéto generalizovanie nikomu nepomáha, tak prestante zavádzať. Tak ako človek čo celý život fajčí sa môže dožiť 80, človek, čo nikdy nefajčil môže banálne umrieť v 40.

blecha

ja som nejedla mäso 1 mesiac, cítila som sa perfektne. avšak keď som išla darovať krv, tak mi zistili nízku hladinu červených krviniek, tak som znova začala.

Mám jednu známu, ktorá už vyše 20 rokov nejedla mäso. Chceli mať s priateľom dieťa, ale už to nešlo. Možno práve kvôli tomu, že jej v tele dačo chýbalo. Neviem.

Ale kvôli tomuto, asi ešte budem chvíľu jesť. Vyhýbam sa však všetkému mäsu okrem hydiny a rýb, keď sa dá :)

Banka11

Ja nejem mäso 3 roky,ale v živote by som môjho manžela, alebo dieťa nenútila ho nejesť, ani len na skúšku. A vlastne ani nikoho iného.

Bašaa

Tak ako určite čovek vydrži ked chce bez mäsa ale ja k nim určite nepatrím...ja k životu potrebujem mäso čo určite vylučuje to že ja bysom sa stala vegetariánkou...Moj život predstabuje v podstate mäso, ryby, mlieko....nedokázala by som vydržať bez týchto základných vecí...Každý den potrebujem mať aspn vjednom jedle mäsko..:) či už vo forme šunky, alebo mäsko normálne pripravene :)Človek vydrží bez mäsa tak ako dlho chce...je to na ňom...ale stráca tým velmi vela bielkovin a vitamínov ktoré určite v ovoci či v zelenine nenájde :)

zujchuj

Vela kulturistou bolo vegetarianou
kludne si to googlite
a kulturistika nieje o jedeni masa ale
o tom kto sa viacc napicha
nikto nikdy nedokaze s normalnej stravy
to co kulturisty

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako dlho vydrzite bez mäsa? - Fórum - ZDRAVIE.sk