Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

MUZI V OBLEKOCH

Fernando

Tie kosele za tricka by som "nemenil". V zime sa ti pod sveter zidu, pokial nie je sveter dost volny tak kosela bude vyzerat ako z kravskej papule. No naco sa pytas na kazdu somarinu? Kolko mas vlastne rokov?

thomasth

No problem s nohami je taky ze jedna noha napucha, nieco v lytku nefunguje tak ako ma, takze to je esteticky skarede.. nosit by som mohol, len neviem, budu zazerat ludia :-D i ked by mi to malo byt jedno, neviem, no snad tam do toho niekedy dospejem.
napucha tak, asi o 50% sirsia ako druha - hlavne pri achilovke, a pod kolenom cele..lytko..
to je ten dovod preco dlhe stale :-)

edysa

no ta co si poslal je pekna...moze byt....a ok ked ti vyhovuje biela preco nie...

idem uz buvat ale rada pokecam aj inokedy tak pa :)

thomasth

Mne sa hlavne najviac pacia take kosele s velmi jemnym az jemnym motivom. Take "tvrdsie" motivy som zatial neskusil.
napriklad:
www.amazon.com
A idealne biela (ani neviem preco, proste take "ciste" (ale niev zmysle vzorov)) popripade take svetle, ale nie velmi vyrazne farby :-D
Alebo biela + slabotmavy motiv, nejaky elegantny carbanec nikde na kraji.. nie priliz zlozity, skor jednoduchy, ale taky pekny :-)

edysa

bud sam sebou, nos take oblecenie ktore sa ti paci a kasli nato co si myslia ostatní...a k tym kratasom...urcite nemas krive nohy len kludne is ich daj :)

thomasth

Tak to skusim :-)
Nemysliet na to co si myslia ostatny..
Ja len skor mavam nizsie sebavedomie, v tom zmysle ze ked pridem total zle obleceny, tak sa nemam coho chytit, ani to zahrat na srandu. Ale vlastne, take nieco sa casto nestava.. len neviem preco ma to desi.
Napriklad, ze si dam zle tricko a potom vzyeram jak blbecek :D
Ale vlastne ak sa budem riadit podla toho co sa mi paci, tak nemam co pokazit :-)
Teda ak nepsravim sialene extravagantnu kombinaciu :-D

edysa

tak urcite ze ti co ta poznaju to budu inac vnimat a ostatni ktorych uvidis prvykrat tak nie... ale neries take veci...bud sam sebou obliekaj si to co sa ti paci.... mna niekedy vie muz priviest od sialenstva ked vidim ako je obleceny...myslim v dobrom ze ma rajcuje :D

thomasth

Ale najradsej by som teraz vymenil tricka za kosele, tak 28 dni z 30 mat prave koselu :-D
Hlavne ak by som nasiel taku "chutnu" :-)

thomasth

No ja som taky zcasti extremista, ze mam rad kratky rukav a dlhe nohavice :-D
Pride mi to najlepsie mozne spojenie.
(ochrana noh pred zihlavou a inou burinou) a kratky rukav pre jednoduche manipulovanie s rukami :-D (rukav niekedy zavadzia, este potom mozno take 3/4 vlastne by boli fajn).
Cize ked je viac ako desat stupnov tak ja ficim na kratkom rukave :-D
Aj v dazdi.. Aj vo vetre, ak je nad desat, tak vzdy :-)
Ale zmena by bola asi aj uzitocna co sa tyka image cloveka..

To sako sa mi celkom paci, len nie som zvyknuty az na taku serioznost :-D

To ako ked, do svojich 19-20 som mal vzdy len nohavice, take tie skor sportove, ziadne jeansy, ani nic take, tak kazdy (vratane mna) bol na to zvyknuty a v jeansoch so msa citil maximalne nesvoj :-D

A teraz sa to vymenilo :-)

jeans su velmi dobre, a hodia sa takmer uplne vsade :-)

Cize mozno je to tiez len otazka zvyku, to sako.

Hlavne mi vrta hlavou, ako to vnimaju iny ludia, ked som cely zivot bez saka a potom pridem v saku (na neformalne stretnutie povedzme). asi to budu vnimat uplne inak, ako ked pridem v saku prvy krat v zivote za niekym, kto ma este nikdy nevidel :-)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

MUZI V OBLEKOCH - Fórum - ZDRAVIE.sk