Je to normalne ?

papulka12

moj nazor je taky, ze mozno do urcitej doby ti to nebude prekazat ale potom si myslim ze uz ano... budes chciet mat rodinu a deti a on bude stale po psychike dieta vies ze chlapi dozrievaju neskor ako zeny ...podla mojho nazoru je to dost velky vekovy rozdiel ale pokial to tebe vyhovuje tak potom nemam co dodat..sama po case zistis ci je to to co chces a ci je to to najlepsie pr ezivot...s pozdravom papulka...

papulka12

moj nazor je taky, ze mozno do urcitej doby ti to nebude prekazat ale potom si myslim ze uz ano... budes chciet mat rodinu a deti a on bude stale po psychike dieta vies ze chlapi dozrievaju neskor ako zeny ...podla mojho nazoru je to dost velky vekovy rozdiel ale pokial to tebe vyhovuje tak potom nemam co dodat..sama po case zistis ci je to to co chces a ci je to to najlepsie pr ezivot...s pozdravom papulka...

niekto

treba si uvedomit ze v 15 je dieta to znamena ze ho aj tak musi ta zena brat nemoze od neho ocakavat ze bude mat dospeli pristup alebo nazory
to chce trpezlivost kym k tomu dospeje

isabella

na zabavu a len take pubertiacke chodenie je to fajn, ale pokial chce baba nieco vaznejsie s takym mladym chlapcom sa nic neda a ani by to urcite neskusala... mlady zajac je hrdy na to, ze ma starsiu a baba ak nechce aspon nema strach, ze by chcel nieco vaznejsie :-DDD