Vyvrcholenie do úst - ako sa vám páči?

fuj smrad

fuj smradlave semeno -ludia uvedomte si ze ud patri do vaginy a do ust patri jedlo , nie muzske smradlave patoky z vtaka ...fuj , zachvilku si budete vyskrabovat maz z ucha a zrat a tvrdit , ze je to nesmierne vzrusujuce , kazdej normalnej zene sa musi ten sajrajt hnusit , chovate sa horsie ako zvierata aj tie od prirody vedia naco maju konkretne ustrojenstva a zmysly

niekto

ja ta nepresviedcam o to ake to je uzasne
len tvrdim ze to nie je take jednoduche povedat ze muzsky alebo zensky je lepsi horsi nechutnejsi

ked si to tak zoberies a odmyslis si celu pritazlivost medzi muzom a zenou samotny sex je nechutny len sme naprogramovany tak aby sa nam to pacilo ( nastastie 8-) )

moj-nick

ved to je u mna problém, že ma z toho vždy chce napnúť, už len, ked si na to spomeniem, ma strasie .... preto to nerobím až do konca......

niekto

dost spravi aj to ze si presvedcena o tom ze to je hnusne inak povedane bude to hnusne asi od kazdeho chlapa uz len fakt ze ta z toho napina
toto nie je o chuti ale o tom ze sa ti to hnusi

moj-nick

ok, tak ked vyfajčíš nejakého chlapa do konca, že sa ti aj vystrieka, potom napíš,aký je to pocit, či sa ti to páčilo ...
ked už mna sa pýtaš, či som ja robila žene orál .......