Vyvrcholenie do úst - ako sa vám páči?

niekto

moj-nick vidis ina zena by ti mohla byt hnusna
tak ako iny chlap by ti mohol aj chutit
je to o metabolizme a strave

aj dlhsie hovorim mna to bavi :-]

moj-nick

niekto-ano, robila som oral aj žene a pre mna je to prirodzenejšia chuť, proste nehnusí sa mi to tak,ako chlap (žeby som bola lesba? :DD ) . no a nechci mi povedať, že žene robíš orál aspon polhodku, ked hovoríš o väčšom množstve toho :)
isabela, mna orál nejako nikdy nebavil,mne to vadí, ked mi do vystrekne do úst a hned ma napne, a radšej hned niečím vypláchnuť ústa.. a isto nemám nejakých nehygienick.trapkov ...pfuj

isabella

keby som kricala pisem kapitalky a neverim tomu, ze si to coilen skusila ked tak strasne na to nadavas... alebo fakt len s nejakym humusakom...

niekto

moj-nick som rad ze som ta pobavil
robila si uz niekedy zene oral ? ja hej viem o com hovorim ....

nie je toho tolko ? mozno nie naraz ale celu dobu oralneho sexu ano mozno aj viac ...

a nikto ta nenuti to robit ani ta nepresviedcam ake to je uzasne ...

ja to robim preto ze ma to bavi ta chut nie je pre mna taka strasna ze by sa to nedalo vydrzat
samozrejem hygiena musi byt
nikdy by som zenu nenutil to robit a ci to prehltne alebo vypluje je mi uplne jedno

moj-nick

ved komunikujem, problém mi to nerobí, ale ved nekrič hned na mna :D sto ludí,sto chutí predsa. čo máš rada ty a čo je pre teba normálne, pre inú byť nemusí .. mne sexualita nerobí problém,ani hovoriť,ani robiť,ale nerobím niečo, čo mi je "proti srsti" .. a vo vagíne nemám chuťové bunky a tam to patrí,nie do pusy ..... :)

isabella

aaaaach boze, vidno, ze si vzdy predstavujes len to najhorsie... nemam na teba komentar, ako zenu ta vobec nechapem uz len z toho hladiska aku mas strasne pasiu to tu ludom "znechucovat"... a ked to smradlave fuj pusti do tvojej p.. tak s tym uz problem nemas? ved pane boze, to by skoncilo v tvojom tele a vytekalo by to z teba este nejaky cas po tom... kks... fakt ja som si myslela, ze v sexualite vedia byt dnes ludia otvoreni a vedia komunikovat, no ako vydim dost z nich su strasne konzervy a potom ze vam chlapi lietaju za druhymi...

moj-nick

citujem: Ako "postupujete"? Vyvrcholíte do úst partnerky tak, že máte celý penis v jej pusinke, alebo sa vystriekate do otvorenej papulky ako pri masturbovaní? " --- no pri tom druhom postupe sa isto trafí len do úst a nie aj niekde vedla ?! :DD

moj-nick

isabela,tak to by bol teda problém, by ma naplo a ovracala by som ho nielen jeho semenom,ale asi aj obedom a ranajkami :D

isabella

btw, verim, ze take veci sa robili aj v minulosti, len o tom ludia nerozpravali tak otvorene ako dnes, resp. neboli taketo anonymne fora, kde mohol kazdy vyjadrit svoj nazor...