Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

urologia - vybratie endoplastiky z mocoveho kanalika

Príspevok v téme: urologia - vybratie endoplastiky z mocoveho kanalika
hipikll

Zdravim.
Prosim vas, nevedel by mi niekto povedat vlastny zazitok, respektive pretlmocit skusenost niekoho ineho, z extrakcie stentu z mocoveho kanalika (medzi oblickou a mocovym mechurom).
Doktory hovoria, ze sa to da ambulantne pri lokalnej anestezii, ale ze nie kazdy to vydrzi. Iny sposob je celkova anestezia.
Kedze ma to caka, potrebujem poradit, ci ist lokalne - ale neviem co mam cakat, alebo celkovu anesteziu - tam to je bez bolesti, ale opat treba predoperacne vysetrenia robit.
Teda ak niekto take zazil, rad spoznam skusenost, kedze doktori dost relativizuju bolestivost.
Vdaka.

join me

Ahoj, mojej kamarátke to robili minulý piatok ambulantne na urol. klinike 3 týždne od operácie obličky. Bolo to v pohode, viac strachu ako bolesti. Dostala antibiotiká a už na druhý deň fungovala úplne normálne. Určite to dopadne o.k. žiadnu anestézu netreba, to by ti bolo horšie z narkózy, ako zo samotného zákroku. Držím palce.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

urologia - vybratie endoplastiky z mocoveho kanalika - Fórum - ZDRAVIE.sk