babatko a uder hlavy

Príspevok v téme: babatko a uder hlavy
vystrasena

prosim, poradte mi. nase 4 mesacne babatko si udrelo hlavicku. manzel ho dvihal nad hlavu, hral sa s nim a on si tresol hlavicku (celo) do vrchnej zarubne na dverach... velmi sa bojim. plakal asi 5 minut a bolo dobre, ma jedine cielko trochu cervene... vesely je ako predtym, len sa bojim, aby to nemalo nejake nasledky... neviete o tom prosim nieco? dakujem!

levanderka

bolo nieco podobne raz tu rozoberane. ze treba ist k lekarke. ja som pozerala raz jeden program, kde vravela detska lekarka, ze i najmensie buchnutie hlavicky moze sposobit velke problemy ako otras mozgu, krvacanie do mozgu atd.ja by som sla za lekarkou , ale kedze je vikend tak na pohotovost. mozno urobia nejake vysetrenia.u starsich deti sa robi CT neviem ako je to u takych malych ale neriskovala by som to urcite. ved ak sa nieco stane, tak by si si to potom vycitala.

pauli 73

treba dieťatko pozorovať, či nie je ospanlivé, plačlivé alebo nezvracká...ak áno, treba sním na pohotovosť.

zuzic

radsej zajdi za lekarom predsa istota je istota a uvidis.
inac ked som mala 2 mesiace brat mi zhodil na hlavu sachovnicu z dost velkej vysky tiez rovno na hlavicku a nasledky som nastastie nemala nijake