Do toho so mnou

Príspevok v téme: Do toho so mnou
osasankao

Ahojte, už dlhšiu dobu sa snažím schudnúť nejaké to kilo, ibaže ako to vždy dopadne, poriadne sa napapkám a som tam, kde som aj bola. Možno sa vám to bude zdať divné, ale ja mám snáď duté kosti. Meriam 160cm a vážim 55kg. Vždy som si udržiavala ten odstup od "výšky" 10kg, teraz som ale pribrala počas zimy a nechce sa mi s tým nič robiť. Vlastne už 2 týždne skáčem na švihadle, som sa vypracovala zatiaľ na 15mins. Poďme to spolu konečne dať dolu:))) Budeme málo jesť, veľa piť a hlavne športovať... HM?

forsa9

cokoladka: ja praveze po obede nemam chut na sladke,ja ked sa normalne najem,tak mi uz nic nechyba:-D podla mna to mas len v hlavicke,je to taky zlozvyk,ktory sa tazko odstranuje,skus sa po obede este naliat cajom aby ta naplnil a mozno ta potom uz prejde "pazravost",xi...ja mam chut na sladke väcsinou vecer,lebo vecer uz papam len take lahsie jedla a tie ma uplne nenasytia a preto by som potom vyjedla celu cokoladovnu,xi...ja viem,ze zo sladkosti by som sa nemala najest,ale ked ja si stale poviem,ze co uz moze byt take lakave na rizote a preto uprednostnim sladkost,z ktorej sa samozrejme nenajem a potom pojem sladkeho na kila,aby som sa zasytila:-( ked ja zato nemozem,ze mi "obycajne" slane varene jedla nepripadaju take lakave ako cokalada:-(...podla mna si budeme musiet vymysliet ine aktivity ako jedenie,xi...s tou prechadzkou je to super napad,porozmyslam aj ja:-D momentalne mam za sebou pol hodky tvrdeho cvicenia pri hudbe a mam z toho super pocit,ale tolko som makala,ze by som za tu drinu teraz nedala ani omrvinku sladkosti do seba,xi..a to ti ten melon s cuketou chuti? a nasyti ta to?...
aj ja sa budem snazit co najcastejsie pisat,aspon v tych prvych dnoch,ked je to najtazsie,musime sa podrzat:-D

samuelaa: jej,dakujeme za podporu:-D gratulujem ti,ze mas kilo dolu,fakt sa tesim s tebou,lebo viem aka je to radost postavit sa na vahu a byt lahsia:-D si sikulka,ze si sa zaprela a prekonala si samu seba:-D..len tak dalej:-D a ten jogurt neobsahuje privela kj,hm? ja papam napr. jogurt yoplait a tam je polovica ovocia(obrovske kusy jahod alebo ananasu) a polovica jogurtu,je to nizkotucne a chutne:-D alebo si nikedy dam Ovofit-to je tiez bud ananasovy alebo jahodovy tvarohovy krem s malym mnozstvom Kj:-D...

Samuelaa

Mám z vás radosť dievčatá, len tak ďalej:) Ja som sa ráno potešila, mám ďalšie kilo dole, ale je to tým že včera som dala na orbitreku 30 minút, čo som už dávno nedala. Väčšinou vydržím tak 15-20 max. Tiež som si kúpila zelený čaj sypaný v lekárni, tak som si dnes uvarila pol litra a pijem ho postupne. Na raňajky som mala celozrný chlebík, párku s kečupom a veeeľa zeleniny. Potom som bola v obchode, umyla okná (bývam už sama) a na desiatu som si dala kávový jogurt, milujem ho:) Obedovala som nedávno na kolieska pokrájanú cuketu a dyňu vypraženú na olivovom oleji bez cestíčka, len okorenenú a bez chleba. Večera bude ľahšia a chcela by som dať zase na orbitreku 30 minút:) Mňa chuť na sladké chytala tiež po obede, ale bol to zvyk dať si obed a potom niečo fajne ku kávičke. Keďže sladkosti neriešim, už ma to neláka:) Mojim cieľom prvoradým je dostať sa pod 70 a potom koľko to pôjde, ale nie tak rýchlo ako kedysi. Držte sa dievčatá, budem sa snažiť písať čo najčastejšie:) Východniarky sa nedajú:D

Čokoládka19

Môj kritický čas na sladké je zvyčajne po obede. Najem sa obedu a potom mám vždy si chuť dať nejaký ten "dezert". Lenže zvyčajne nie je jeden, ale je ich viac ...:) Dnes však žiadny dezert nebude. Potom môj čas je od 18-19 hod. Vtedy tiež záchvaty na sladké, uvidíme ako to teda bude dnes. Potom sa tu ešte zastavím a napíšem ako to dopadlo :) Zatiaľ chuť na sladké nemám, hoc teraz sedím a potrebujem niečo do seba dávať, ale zatiaľ sa držím, už sa pomaly chystám na obed tak okolo tej pol jednej a potom okolo 16-stej pôjdem sa vonku odreagovať...Dúfam, že mi nič už nepríde do cesty :)

forsa9

fakt je to super,ze sme vsetky tri z vychodu,urcite to vydrzime,motivaciou mi je samuelaa:-D skoda,ze nie sme z rovnakeho mesta,to by sme mohli ist spolu do fitka alebo behat,ale nevadi,aj takato netova opora urcite pomoze:-
ja som bola rano v obchode a vobec ma to nelakalo ku regalu so sladkym,takze som na seba hrda,mne je vlastne este trosku tazko na zaludok zo vcerajsej maniackej prezratosti,takze mi zatial sladke vobec nechyba,mne vlastne rano sladkosti nikdy nechybaju,kriticky cas je u mna medzi 18:00 az 21:00 hodinou,bojim:-(
na ranajky som mala pohar tepleho caju bez cukru a mlieko s mojim po domacky vyrobenym musli,mnam:-D na ranajky sa stale tesim,mne sa tie cerealie asi nikdy neprejedia,xi
na obed mame spagety,takze dam si asi polovicnu porciu,ale taku lahsiu verziu,bez masa,len s troskou masovej omacky,troskou syra a este si pridam malinko kecupu
potom by som chcela spapat nejaku zeleninku alebo ovocie a vecer ked mam kriticke obdobie tak okolo 20:30 si dam celozrnny chlebik(som nasla na internete konecne normalny 100%celozrnny chlieb,tak som zvedava,lebo doteraz co som kupovala,to bol len oblb,to bolo len zafarbene pecivi) ten chlebik si dam s paradajkami,uhorkami a nizkotucnym syrom Karicka.....a potom pojdem asi vonku aby som nemala pokusenie,xi...
budem rada,ked tu budete co najcastejsie pisat,aj ked budete mat slabu chvilku,tak sem radsej napiste ako keby ste mali "zhresit" s cokoladou,xi...ja sa budem snazit zapit chut na sladke cajom..
cokoladka:pekny plan,drzim ti prsteky,daj vediet ako to ide:-D
ja idem teraz cvicit na hudbu,tak "diete" zdar,xi...

Čokoládka19

Dobré ránko prajem všetkým, ako vidím pekne sa to tu rozbehlo a to ma veľmi teší. Dúfam, že nám to vydrží. Čítala som teraz vaše príspevky a fakt Samuella beriem si od teba príklad. Neboj, všetci to zvládneme!! A ešte aká náhoda, všetci sme z východu proste paráda, možno sa hodí aj niekedy nejaké to stretko. :) Tak a práve tým, že ste vymenili celý šatník, máte teraz motiváciu, aby ste si mohli opäť obliecť svoje obľúbené oblečenie.
Ja napr. veľmi veľa pijem a to konkrétne zelený čaj bez cukru. Tak som si nato nejak zvykla ani neviem ako...Spočiatku som tiež pila len veľmi málo, možno 2 poháre denne a teraz dokážem vypiť v pohode aj 2 litre denne. Ráno si proste uvarím čaj do kanvice a vždy keď idem okolo si nalej jeden menší pohár a tak ho do večera stiahnem celý.
Inak nezáleží na tom koľko kíl teraz máme, či ty Samuella máš viac či menej to nie je podstatné, ale podstatné je to kedy bude človek sám so sebou spokojný. Ja napr. veľa schudnúť nechcem, možno také dva až tri kilá, ale viem, že keď nezmením stravovanie tak sa to so mnou nepohne.
Pre dnešok, tak vstala som o deviatej uvarila si spomínaný zelený čaj, vypila pohár čaju a dala som si 2 hrianky s 2 paradajkami a kúsok uhorky.
Obed: dám si trošku kuracej polievky a cestoviny so zemiakmi a hodím tam nejaké to korenie, aby to malo dobrú chuť...možno nejakú zeleninku do toho. proste čo nájdem v chladničke
Olovrant: ešte netuším, ale dám vedieť :)
Tak držím vám všetkým palce...píšte, píšte a ešte raz píšte, aby sme to nevzdávali...
Dnes ani v blízkej dobe žiadne sladké nebude!!

forsa9

podla mna je dobre raz v tyzdni si dat,aby sa mal clovek naco tesit:-D len dufam,ze to zasa neprezeniem:-D...to ti verim,ja mam tiez napr. rifle roznych velkosti od 26 po 31,xi ak to vyhovuje tebe,tak ostatni ti mozu byt ukradnuti:-D neboj,budeme si dodavat silu:-D napis potom ze co si cely den jedla a ako sa ti darilo:-D

Samuelaa

Forsa9, veď to je hrozné, ja som vymenila takmer celý šatník a teraz sa do veľa vecí nezmestím...Teším sa ale, že sa to už zase rozbehlo.:)

Samuelaa

No, piť by si mala, ale nemyslím si že sladkosti s tým niečo majú. Keď som prvý krát schudla, jedla som ich len v nedeľu. Vždy som sa na to tešila, keď sme si po nedeľnom obede niečo fajne doma dali:)Asi si musíš povedať dosť. Nenecháš sa predsa ovládať jedlom:) Ja už viem z čoho priberám. Mnohí kritizujú nejedenie po piatej, ale ja viem že keď by som jedla o siedmej, neschudnem. Dá sa na to zvyknúť. Stále potom pijem:D

forsa9

pytala som sa teba samuelaa:-D...no mas pravdu,to zobkanie je najhorsie,zaklad je medzi jedlami len pit...myslis,ze ked budem viac pit,tak nebudem jest tolko sladkeho? lebo som uz fakt zufala...a to vydrzis ked jes o siestej naposledy? ja by som nemohla kedze chodim spat neskoro...