o čom rozpravat s kamošom,priatelom?

Príspevok v téme: o čom rozpravat s kamošom,priatelom?
tuta04

dobry den
mam kamarata s ktorym sa davam dokopy,no on keca cele hodiny ja som skoro stale ticho neviem čo mam rozpravat..alebo ake temy čo sa ho mam pytat hm?:( ...to bol stale moj probem.bdem velmi rada,kedsa tu kludne rozpišete ake temy a čo s nim mam rozoberat,možu byt rozne :)buem vam vdačna ked napišee nejake temy a k nim otazky :)dakujem

zuzic

vies co...tak kasli na to:D pozri preco by si mala zrovna ty zacinat rozhovory? ved jemu to moze byt rovnako trapne ako tebe...tak nech zacina on:D

tuta04

tak bavime sa o tom športe dost je furbalista velky..na rdinu som sa pytala o skole sme tiež kecali ja už fakt neviem a popritom tolko roznych tem ja a nenaada ma nič:D:(((

zuzic

no...vies tazko sa takto ked ho nepozname:)..ja som nikdy ten problem nemala a vlastne s kamaratom sme sa spoznali za takych zvlastnych podmienok- v nemocnici a teda sme zacali rozpravat o takych veciach a neskor o nasich spolocnych zaujmoch, skole, rodine, sporte, vlastne o vsetkom co preslo okolo:) on bol vesela povaha ja som tiez takze sme sa vlastne stale smiali na niecom:)
ale normalne mate spolocne zaujmy? sport, umenie, nieco take co vas vystihuje spolu...studuje? tak o studiu, profakoch atd...zalezi konkretne od neho hlavne nie o pocasi, politikoch:P