Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Neviete poradit prosim mam bolesti :(

Príspevok v téme: Neviete poradit prosim mam bolesti :(
jajboli

asi pred hodinou som bola na velkej potrebe,stolica bola normalna no asi po 15 min mi zacali ukrutne krcovite bolesti v hornej casti zaludka, ktore prechadzaju do lavej casti chrbta..ako keby som mala v zaludku roztvorene noznice...po asi 15 min bolest ustane...zrazu akoby mi nic nebolo a o 15 min to zas prejde do silnych bolesti a po nejakom case znova ustane...takto sa to zopakovalo uz 4 krat...nikdy som nic taketo nemala..mavam problemy so zlcnikom ale ten bolieva na opacnej strane. naposledy som jedla o pol 3...bolesti zacali asi o pol 7.nestretli ste sa niekto s niecim podobnym???

jajboli

rena a tiez si to mala tak ze chvilu to bolelo jak svina a potom sa ti ulavilo a potom zas bolest a zas ulava ? striedalo sa to ?

rena23

Ja som to raz (pred 12 rokmi)zazila, bolesti boli take strasne, ze som skoncila na pohotovosti a bol to pankreaticky zachvat. Odvtedy sa mi to uz nikdy neopakovalo.

jajboli

nejedla som nic take...len grilovane kuracie maso bez kosti a ryzu ...vredy nemam ,jedine obcas mavam s tym zlcnikom problemy
nina ale ved keby to bola slinivka a teraz som zjedla rozok tak by som povedala ze by sa mi to malo zhorsit kedze po jedle slinivka produkuje traviace enzymy ...ale skusim izochol a zaludocny caj nejaky

Gregory House

Nejedla si rybu?? ALebo nie co ostre alebo s kostami?? Fakt to moze byt daco zabodnute...alebo nemas pepticke vredy?

jajboli

gregory ani nie tak priamo pod rebrom skor pod hrotom hrudnej kosti ale najviac podlavou lopatkou..blbe prirovnanie ale asi na urovni kde sa zapina podprsenka...mi to pride akoby som mala nieco zapichnute v pazeraku,skusila som si teraz dat spazmolytikum a myslim ze trochu zabralo ale citim to stale...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Neviete poradit prosim mam bolesti :( - Fórum - ZDRAVIE.sk