Zena a muz ktori zaujmu

cudne

ja nemam nejak velke pochopenie pre ludi, ktori sa zamyslaju nad ponozkami v sandaloch a nebodaj este riesia ich farbu. podla mna, je toto uvazovanie viac sedliacke ako ked sa niekto tak oblecie.

palacinka

neviem, podla mna to posobi dost odpudivo ako nejaky vidlak.. ale rovnako mi vadi ak maju baby silonky v sandaloch alebo nebodaj silonkove ponozky k sukni

lost

Ja mam taku technicku otazku, preco su ponozky v sandaloch take zle? :D

(Nenosim ponozky v sandaloch, lebo nenosim sandale, len viem ze to vyzera duvne, len neviem ako priliz :) )

M74

palacinka: A keď mám sandále ako prezúvky v práci a v nich ponožky? Ale von v nich chodím naboso. Ostatné kritéria spľňam :-)
Minule som uvažoval, aké ženy sa mi páčia a vyšlo mi, že sa to nedá jednoducho definovať. Ak je celkový dojem sympatický, tak všeliaké kritéria krásy a požiadaviek strácajú na sile...

palacinka

rozhladeny, vzdelany, mal by mat vztah k sportu, skor vyssi, nie chudy, rodinny typ a na vyzore nezalezi, hlavne aby nebol narcis a aby nenosil ponozky v sandaloch

tak.tik

zaujmu??
ten ,ktory si zije zivot podla vlastnych pravidiel(nie grazel), drsny, tajomny bohem
nemam rada sladkych chlapcov ,pretoze mam rada tajomno