MOZE BYT TEHOTNA

Príspevok v téme: MOZE BYT TEHOTNA
deniskoo

Ahojte chcem sa spytat ci moye byt frajerka tehotna, zacnem
Boli sme v bazene ,stalmi a bol som v nej ale asi len take 2/3cm dnu ,.. nesravil som sa jej tam a bol tom len par sekund, bolo to asi pred dvoma tyzdnami , ale nedosli jej krami a ked sme spravili test bol negativny test som robil zhruba 12 dni po tom , pruser je ze jej meskaju kramy uz 4 dni a ja mam dost stresy lebo jej vraj este nemeskali ,dik moc :-( mam spravit v pondelok dlasi test ? ked pojde ku gynekologovi ,moze ist sama

xxaxxa

... to bude skor z choroby alebo aj z tabletiek. Urcite nebude tehotna. Ak ma ale vytok nech zajde ku gynekologovi. To moze mat z tej vody. Niektore dievcata su dost citlive.

deniskoo

hmm mam dost stresy lebo vraj jej isilo daco take zlto hnede ,a dnes zas ,... "( mozol jej vymeskat s toho ze bola chora a brala antibiotika

isabella

keby som ta teraz mala nazivo pred sebou, tak by som ta najskor zdrbala za to aky si nezodpovedny, ale nie len to, este aj hlupy ak si myslis, ze do nej raz vniknes v chlorovej vode (len predpokladam) a ani sa nespravis a hned stresujes ci nie je tehotna...
v prvom rade ju musis ty ukludnit, ze aj keby sa cokolvek stalo, tak ty stojis pri nej zodpovedne aj nadalej aj keby tehotna bola (co je sanca asi tak 1 k 1000) potom menzes dostane, okrem toho nemusi mat este velmi pravidelny cyklus a raz za cas odchylka aj tyzden este nic neznamena ak mala stresove obdobie...

papulka12

na tuto otazku ti odpoviem najskor tym, ze ti hodim par vycitiek...ako mozes byt taky nezodpovedny? hm? co keby sa naozaj nieco stalo?podla mojho nazoru o nic nejde, len o meskanie menstruacie,...pokial jetvoja priatelka v stresoch z toho ci ju dostane alebo nie nediv sa ze jej meskaju...je to pochopitelne... okrem toho priznak tehotenstva je aj ten ze na den mesntruacie ma hnedkasty vytok ktory predpokladam ze nemala... mne tiez meskavaju kramy ale niesom tehotna ale mam stresy a rozne situacie ktore a to velmi vplyvaju... mala by zajst ku gynekologovi ale nemusi...moze este pockat a test je negativny tak klud a nestresuj ju zbytocne snaz sa ju upokojit a urobit vsetko preto aby bola v psychickej pohode...podla mna tehotna urcite nieje pretoze otehotniet nieje take jednoduche...pa