chudnutie 20kg a viac

Sisi135

Teriqe: 90dňovka nič nevyrieši, moja! Len srávna strava. Každý deň musíš príjmať bielkoviny (tie sú najdôležitejšie aby si chudla z tuku a nie zo svalov), tuky a kvalitné sacharidy. Bielkoviny sú v 90dňovke len v bielkovinový deň a vitamínový deň je bomba rýchlych sacharidov, to nie je cesta

carey

Ahoj Andy, ale vies ked sa nikdy neodhodlas tak sa asi nikam nepohnes. Viem ze je to tazke, zacat je vzdy take, ja chcem tiez schudnut okolo 5kg. A kam by si chcela ist cvicie?

Andy0306

Ahojte, hľadám partiu, s ktorou by som mohla začať chodiť cvičiť (Bratislava). V práci sedím za stolom a večer sa mi nedarí sa odhodlať ísť si niekam sama zacvičiť. Potrebujem teda niekoho, ako motiváciu. Potrebujem samozrejme schudnúť, ale hlavne sa začať hýbať.

Teriqe

ahojte ja chcem schudnut 30 kil :Dja som pribrala pocas roku a nieco ako take prasa 25 kil...nikdy som nebola stihla mavala som zvycajne 74kil uz sa mi podarilo aj 80 ale schudla som a potom strasne pribrala...mam iba 19r a vysku cca 166cm teraz neviem kolko vazim, mesiac som na 90dnovej diete, ale nic moc...

hrncek

Ahojte, cvicim pokial sa da, ale uz sa neda velmi chodit na korcule, kedze ani nestiham a uz aj to pocasie je take vselijake, hoci tento tyzden je krasny......tak sa odhodlavam do fitka...ale len odhodlavam...ako sa vy stihli pozerate na riadne velkeho cloveka vo fitku? ja mam taky zly pocit z toho, ach neviem ako sa tam dostanem, hoci strasne chcem......