chudnutie 20kg a viac

hrncek

Ahojte, nejako sem nikto neprispieva, ale ja mam potrebu sa pochvalit, ked uz ma nikto iny nechvali, tak aspon sama seba musim, dosiahla som svoj prvy ciastkovy ciel, a teda prvych 10 kil je uspesne dole :D, takze si davam za ciel, dalsich 10 kil....juj, ale sa tesim......

Elzzz

Najlepsie na chudnutie je pravidelna strava. Jest 5 krat do dna . Vela pit. A nejaky ten pohyb. Ide to dolu pomaly , ale nenastane jojo efekt .

hrncek

A-Z ja viem, ze sacharidy na veceru nie su dobre, ani ich nejedavam, len som nevedela kam presne zaradit pohanku....no tak uz viem, na ranajky :D.
m. callas ak budes jest v podstate skoro vsetko a pravidelne, ak nebudes nikdy hladna, tak to pojde a ani sa nebudes musiet zapierat :D, mne to zatial ide fajn, a to som si nevedela pri takejto strave predstavit ani jeden tyzden, nieto niekolko......a nohavice, co som si kupovala pred 5 tyzdnami mi uz padaju :D

A-Z

Pohankove vlocky, a ani ziadne ine na veceru nie su vhodne pri chudnuti. Sacharidy treba z vecere vylucit. Vhodne su bielkoviny so zeleninou (napr. chude masko, ryba, cottage, jogurt a pod. so zeleninovym salatom).

M.Callas

Ahoj,ja momentálne nedržím žiadnu diet ale vážne potrebujem zhodiť tak 30 kg ktore som nadobudla v tehotenstve a nejdu dole sice som sa ani velmi nesnažila , ale...poznáme to :-) už su to skoro 4 roky a ja furt na rovnakej linii ako po porode.Mám slabú vôľu dočerta!!!Chcem sa zaprieť už

hrncek

neviete mi niekto poradit, ci su pohankove vlocky s jogurtom fajn aj na veceru? ci si ich mam davat len na ranajky radsej? snazim sa zaradit aj nove veci do jedalnicka, aby sa mi to moje jedenie nezunovalo..

hrncek

diana, ja osobne som oddelenu stravu neskusala, nevydrzala by som to....
baby ako pokracujete? nejako sa to tu nehybe....
ja som bola na vikend u rodicov, vsetci sa pchali vsetkym, mna tiez ponukali, tak som jedla menej, ale vsetko co aj ostatni, a prisla som domov od nich, no a totalna unava, v praci som ledva stala, bola som hladna, nesvoja, no koniec, uplne mi to naburalo rovnovahu aku som si vybudovala...to jedlo mi uz ani tak nechutilo, takze som dala prec vsetky kolaciky co mi nabalili,....aspon som sa presvedcila, ze robim spravne to co robim, a jem tak ako mam.....tak dufam, ze po tyzdni sa znormalizujem.....a aspon viem, co to so mnou vsetko spravi, ked si odbocim, zo svojej cesty...

diiana

Ahojte kocky,ja by som sa chcela spytat ci niektora z Vas nema skusenosti s oddelenou stravou,chcela by som to skusit,ale nemam ani najmensie skusenosti s tym,a neviem ani na koho by som sa obratila aby mi pomohol,dakujem za akukolvek radu vopred:-)