Dozvedela som sa istu vec..

Príspevok v téme: Dozvedela som sa istu vec..
TrapiMaTo

prostrednictvom istej socialnej siete som sa dozvedela o svojom dlhorocnom priatelovi, s ktorym planujem buducnost istu vec... Vraj so mnou vobec nie je stastny :( Strasne ma to teraz trapi, jednak som prekvapena, lebo sa snazim vo vsetkom, staram sa o to aby bolo stale navarene ked pride unaveny, periem, upratujem, prejavujem mu lasku, ci uz pohladenim, alebo bozkami, v posteleli je to trosku chudobne, ale ked som sa ho pytala a rozpravali sme sa, tak mu vraj nic nechyba .... :( ja uz vazne neviem, strasne ma to trapi, citim sa dost neschopna :((((

cim to moze byt? alebo co by som mohla na sebe zmenit? :((

TrapiMaTo

neviem, podla mna to taji uz len tym sposobom, ze ked som okolo neho prebehla, vzdy skryval svoje RP. za cas kedy som bola s nim v BA som nevidela ani jednu RP, co to tak vedel maskovat. Teraz uz s nim niiesom, kedze som musela dojst domov na vychod kvoli skole a pod.

katussska24

moja nehnevaj sa, ale vôbec sa ti to s ním nehnusí? musíš ho prichytiť na vlastné oči, aby si tomu uverila? ja keby som to vedela a mala toľko "dôkazov" čo ty,, tak by sa mi hnusil pohľad na neho..a to, keď povedal, že možno zmení frajerku..že si hľadá na pokeci...? a nerobí mu problém to robiť pred tebou.., keby chcel byť s tebou tak má snahu to aspoň utajiť.

TrapiMaTo

ja neviem kde vtedy zmizol ten kondom, niekto znamy mi povedal, ze mozno pozical kamaratovi,ale neuverila som aj tak...to ze prisiel o 3 rano este nemusi nic znamenat, kedze on tak zvykne chodievat kvoli tomu ze chodi do kasina na poker...

isabella

teda ja by som uz s takym chlapom ani do postele nedokazala vliezt... raz sa mi to stalo, mala som vztah, bola som nenormalne namotana a odhalila som, ze ma podvadza, tiez si hladal frajerky cez net, dokonca som komunikovala aj s niekolkymi s ktorymi sucasne spaval ked bol aj so mnou... ked som ho po tom co som uz mala taketo dokazy videla, zvdihal sa mi zaludok a mala som chut ho zabit... skutocne, keby mam vtedy pri sebe nejaku zbran, tak za seba nerucim, hned v ten den ako som sa to dozvedela som sa s nim rozisla, samozrejme, ze prestat lubit neslo hned, ale teraz s odstupom casu mam k tomu cloveku len odpor... a ty akej zodpovednosti sa bojis??? ved ked ta podvadza tak to je vztah na hovno!!!

katussska24

isabella po tom ako sa pohádali, mu zmizol cez noc kondóm z peňaženky,,napr...ale ona s ním aj tak bude,,,nechce to počuť ani vidieť, a preto je táto diskusia o ničom...žiadne nachytávky,,a pod...povedať mu rovno, viem, že ma podvádzaš, nechcem už s tebou byť,,hnusíš sa mi..a bodka.

TrapiMaTo

nie, toho sa nebojim to som uz len konstatovala aky je, ked sa dozvie veci proti jeho nosu. Ale mozno by to bolo pre mna i lepsie, ak by to ukoncil on,... predsa mensia zodpovednost...

isabella

ok, necitala som celu diskusiu, ale zhruba viem o com a mam na teba otazku? to este po tom co ta tak nehanebne podvadza, alebo prinajmensom ma o to zaujem sa este bojis, ze on by sa s tebou rozisiel???? ser na neho dievca a rozid sa s nim v prvom rade ty...

TrapiMaTo

je to moc riskantné, ako som už písala. Za tie 4 roky ho poznám veľmi dobre, on sa vie skoro rozčúliť, je strašne výbušný. neviem čo by tam vlastne urobil. Každopádne, toto si nemôžem dovoliť... Iste ho to naštve, keďže už raz som mu tak šla do súkromia /a zistila tie veci ohľadom pozývania dievčat na rande, sex/ ...teraz keď sa dozvie, že som opäť vošla do jeho súkromia, možno ho už nebudú zaujímať ani zistenia a rozišiel by sa so mnou on sám, bez akýchkoľvek výčtiek

katussska24

suns no to fakt,, tie seriály .D ale tak mohlo by to fungovať tak, že by bol prekvapený alebo nahnevaný...ja by som každopádne v takom vzťahu nezostala,,