zumba - dvd

hillary

neskopirovalo mi to cely link ale neni problem dajte stranku co som hodila a do vyhladavaca napiste zumba a uz si len vyberte ktore video sa vam paci

hillary

kedze niekto nevie pouzit youtube alebo google , nic v zlom moja mama to tiez nevie tak vzdavam hold tomu sialencovi co tu odporucil stiahnut utorrent a k tomu niakych par vysvetliviek trochen od veci, pre tie ktore chcete zumbu tu mate link www.uloz.to kliknite na hociktore co sa vam lubi daj ti stiahnut free, tabulecka sa vam vyhodi dajte stiahnut do pocitaca a za hodku mate zumbu stiahnutu pozeram to tak su to tak hodkove cvicenia to by vam malo stacit , pre tie odvazlivejsie co to chcete mat na dvd , dajte dvd prazdne do compu tam sa vam automaticky vyhodi tabulecka dajte to prve a potom ked sa vam otvori prazdne dvd jednoducho preneste myskou subor z plochy na to dvd a mate to napalene , upozornujem na dvd vam to prehra jedine v tom pripade ze vas dvd prehravas podporuje dvx to si rovno pozrite ak to nemate na vasom dvdku napisane tak to ani tak nenapalujte na to potrebujete zasa programy a to je zloziteee dufam ze som aspon niekomu pomohla a fiii my nielenze rozumieme po slovensky ale aj pocitacovej problematike , ked si to nevies stiahnut tak si to objednaj a ako uz niekto podotkol na google je milion eshopov co ti velmi radi tvoje vybrane dvd odporucia a kedze mi nerozumieme po slovensky a na nasom trhu nieje to co by sa ti polubovalo predpokladam ze urcite ovladas minimalne jeden svetovy jazyk a dokazes si to objednat aj zo zahranicia :) pekny vecer zelam

Karina

Fii stiahni si program uTorrent, je to klientsky program, pomocou ktoreho mozes vyhladavat subory, ktore chces... ci uz hudbu, filmy alebo co... po instalacii si len vyber jeden server, ktory poskytuje torrenty (subory), zadaj do vyhladavaca co chces a vyber si z ponuky najdeneho to, co ti najviac vyhovuje