Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Borelióza

Príspevok v téme: Borelióza
woman_1

Ahojte, mám problém s užívaním antibiotík, doktor mi predpísal 6 krabičiek antibiotik, ale tie mi len udržujú hladinu boreliózy :/ Chcem ich užívať pravidelne, ale to sa nedá, je mi blbo z nich nielen na žalúdok ale aj celkovo sa viac potím, a je mi vkuse teplo aj keď spím :/ a už mám z nich aj opuchnuté ústa... poraďte mi ako s tým ďalej... buď mám prestať užívať antibiotiká (ale to sa mi zas zvýši hladina) alebo existuje aj iné riešenia? iné lieky?

RNG

Viaceri lekari odporucaju brat NAC pri akychkolvek "prechladnutiach", zrejme to pomaha na rozne odhlienovania a tak detoxifikuje telo(z hlienom odchadzaju toxiny a aj do hlienu zachytene zive mikroby, co je sucast normalnej telesnej obrany, na to sa hlieny tvoria)
Na to iste, okrem ineho, sa odporuca pouzivat aj oreganovy olej, tj jeho zlozku carvacrol(expectorant, antimycotic, antimicrobial)

RNG

Tu je zopar clankov na tu temu
www.samento.com.ec
tento je vyborny, popularny s obrazkami
www.samento.com.ec
zase tento je trochu odbornejsi
www.ei-resource.org
V kazdom pripade lyme disease=borelioza je velmi rozsirena a siri sa nielen postipanim kliestom, ako sa to v literature dosial pise, nielen inym bodavym hmyzom, ale spirochety nasli aj v pote, slinach a vykaslanych kvapockach. Na stastie tak male davky obvykle nesposobia chorobu, na to treba masivnejsia davka, ale aj tak sa zrejme niektore bakterie premenia v tele na mykoplazicke formy a tak v tele zostavaju nepozorovane nasou obranou a "potichucky" skodia.
V tejto forme ich bezne testy nedetekuju, prave dr Jo Ann Whittaker ma ovela citlivejsi a presny test na ne.

RNG

Citricidal je silne baktericidny, davka je 35 az 70 kvapiek za den, do litra vody, pit po malickych glgoch cely den, nie naraz!
Samento ma sice napisane davkovanie 2x10 kvapiek ale ja som pouzil az 3x20 kvapiek, ked som mal zapal stredneho ucha, a zabralo to za 2 dni vyborne.
Samento je ucinne najma na mykoplazmicku formu boreliozy, menej na bakterialnu.
Na nykoplazmy je znacne ucinny aj extrakt z olivovych listov
davka 3x750 mg +(20% oleuropein, co je aktivna latka)

Inac s olivovym listom mam aj ucinne doliecovane boreliozy v rodine(3 pripady, ktorym sa to vracalo spat aj po dlhsich davkach doxycyklinu, ktory zialbohu neadresuje mykoplazmy, len bakterie boreliozy), brali mensiu, udrzobnyu davku, 2x500 mg (15% oleuropein), samozrejme hodne dlho, aspon 1/2 roka ba i viac.
Samozrejme kombinacia vsaetkych troch by mala byt najucinnejsia, kde citricidal by mal byt brany aspon 3 tyzdne, Samento 6 tyzdnov a extrakt z olivovych listov aspon pol roka v udrzobnych davkach minimalne.
Neviem, co za produkt mali v Cechach, ale prave Samento a NAC vyliecilo aj napr dr Whittakerovu(nie je pribuzna dr Juliana Whittakera, na ktoreho sa tu casto odvolavam), ktora bola vo vozicku vyse 15 rokov a skusala vselico a za Samentom stoji, lebo jej pomohlo znova chodit.

5qo

rng poznas to forum ceske o borelioze? tam sa dost stazovali na to samento ze im to nepomaha?ale nikdo tam nespomina ze by sa to snazili cez imunitu riesit,ale tak imunita to nici urcite ked niekdo nema skoro ziadne problemy kdo to chyti a dakoho to dostane do vozicku a musia ho krmit.ale oni tam skusaju aj protokoly dost strasne antibiotik dlhodobe a oni hovoria ze ked to vysadia je to zas to iste a aj v zahrnicnych forach podobne veci. tie olivove listy tam moc neskali tusim,ale to striebro cuduj sa svet trochu pomaha niektorym. MMS tei nikdo neskusal tusim, kazdopadne je to dost drsne co citm od tych ludi..ono sa toho ani neda snad zbavit lebo to je tak schovane v cloveku ze uz ani svetena voda nepomoze ))

Peto T

RNG, mohol by si prosím napísať trochu podrobnejšie aj o dávkovaní?

A citricidal, to nie je len na lokálnu liečbu? Ako sa to užíva systémovo?

RNG

Borelioza sa da odstranit aj prirodnymi, najma citricidalom(bakterie boreliozy)plus dlhodobo extraktom z olivovych listov(ucinne na mykoplazmy boreliozy.
Je aj liecenie koloidnou striebornou vodou, ale davky potrebne su privysoke, takze to neodporucam
Pomocne su pri tom aj betaglukany, a rozne adaptogeny.
Uz par rokov sa spomina liecenie aj Samentom/uncaria tometosa , vytazok "TOA free"), ktora ma antimykoplazmicky a odmaskovaci ucinok na bunky nakazene vnutrobunecnym mykoplazmickym parazitom.

ATB su ucinne na bakteriu B.b., ale nie na mykoplazmy, takze sa tato nakaza akoby vracia(vlastne nikdy neodisla...)
Nedostatocne liecena borelioza napada rozne casti tela, od klbov az po nervu a mozog. Lekari tomu podla miesta napadnutia davaju rozne mena, ale jedna sa len o jednu nakazu.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Borelióza - Fórum - ZDRAVIE.sk