Uhry male cierne bodky

pyrana

tak ja mam vacsi problem, mne sa robia cierne bodky najma na chrbte a to si sama nedotiahnem vytlacit. avsak v salonoch to na chrbte nerobia. aj tak by som sa bala ist, nemam dobre skusenosti. viete nieco poradit na uhry na chrbte?

levanderka

v lekarni, ale pytaj si tu s ichtamolom vraj ine nato nezaberaju, teda co som sa tuna na fore docitala. a nestoji vela menej ako 1,50. skus dat tuna do vyhladavaca cierne bodky alebo gafrova mast a vyhodi ti vela uzitocnych prispevkov.

Nicoolka

Super dakujem za rady urcite poskusam a prosim ta gafrova mast to sa kde da zohnat ? a kolko to zhruba tak stoji

levanderka

raz to tu bolo spominane a mne zabrala gafrova mast s ichtamolom. davala som si to kazdy den na par hodin asi taky tyzden a oni zmizli uplne.potom sa vratili :D ale zase som si dala a zmizli.ked si potom robis piling lahsie idu von :)

Majocka_3

neviem či je to dobrá rada ale ja niekedy na navlhčený odličovací tampon si dám Dove mydlo a čistím si tak nos a ono sa ti to pomaly z nosa odstranuje zmekne to a možeš to potom vytlačit ale jemne najlepšie vatovými tyčinkami dvomi...pozor aby sa ti to nezapálilo netlač velmi :D