Rychlejsi rast vlasov

Angelika3

Ono to je dedičné a nejakú výraznú zmenu hustoty a rastu vlasov človek nedosiahne nikdy. Ale môžu byť aspoň zdravé, nelámavé a bez lupín. Ja mám tiež jemné vlasy po mame a ešte ich aj odfarbujem na blond. Ale dosť pomáha prírodná kozmetika, robím si doma zábaly z jablčného octa, rozmarínového oleja a podobne. Ale vyživovať treba hlavne z vnutra, ako tu už bolo spomínané.
Niekde som čítala že rast vlasov podporuje jedenie paprík a uhoriek, niečo na tom môže byť, teraz je všade dosť tejto zeleniny a mne aj chutí, a sa mi zdá, že od júna mi omnoho viac narástli vlasy, ako po iné mesiace....

ifkaa

vlasy treba vyzivovat aj zvnutra, takze daj si nejaku vyzivu ja osobne mam dobru skusenost s amitamin® Hair Plus, vlasy mi celom aj zhustli
a plus chodim na strihanie s horucimi noznickami, nesiepia sa tak konce

evapetrova

Dobrý deň. Bola by som Vám veľmi vďačná, ak by mi niekto mohol pomôcť ohľadom mojich vlasov. Pred pár mesiacmi som si dala peroxid lebo som chcela byť blondína. Mala som ich pod lopatkami. Teraz to veľmi ľutujem. Každý sa ma pýtal prečo som sa ostrihala a ja pritom som nebola strihaná pár rokov ale po použití peroxidu sa mi dosť skrátili a to ma štve. Teraz mám vlasy trocha pod ramenami. Som zúfalá. Prestala som si ich žehliť, fénovať a tak. Vôbec neviem čo s nimi mám robiť aby boli krajšie a aby mi začali rásť lebo už vyše pol roka nevidím žiaden rozdiel. Ako keby mi prestali rásť. Prosím o radu. Ďakujem.

ela_g1

bola som pri doktorke ktorá mi odporučila vyživovať telo hlavne z vnutra - takže piť/jesť nie nejaké masky a pod.... teraz slovenská firma na powerlogy, má v eshope čistý kolagen bez laktozy a moje vlasy sa zlepšili .. ale treba vyskušať a každému vyhovuje niečo iné :) kuujem tu powerlogy.com + doplním zinok, vitamín c a magnezium to si kupim aj v lekárni .. každy den od septemra a mam také vlasy ako nikdy pred tým :) vela šťastiaaaa !

Lenka2103

Za mna zihlavovy sampon vobec nie......bol mi odporuceny kamaratkou a rodinou nakolko mi zacali brutalne padat vlasy, bala som sa ich aj chytit....po zihlavovom sampone brutalne suche bez lesku a vobec sa nedali cesat, a to podotykam ze mne rychlo mastneju .......cize nie......na zaklade skusenosti a recenzii spolocnosti Milva som sa aj napriek niektorým zlým recenziam odhodlala a objednala to.....za mna jednoznacne pecka....vlasy akoby zazrakom uz po druhom zmývani padali výrazne menej,a su krasne leskle na dotyk hodvabne no proste 100 bodov....nikdy som nemala tak rada svoje vlasy ako teraz s pripravkami MILVA

veve11111111

mne sa strašne lamu a štiepia vlasy. To čo mi narastie sa mi zlomí. Takže bolo strašne málo vidieť, že mi narastli vlasy. Ale ako som používala šampón od milvy chinin a masku je vidno že mi rastu..asi sa menej štiepia..môžem len odporúčiť.

MILVA

mne pomáhajú šampóny od MILVA určite odporúčam rýchlejšie mi rastú vlasy a sú ovela pevnejšie a zdravšie :)