Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

AUTOBAZAR

bibi1234

ronaldo22-suhlasim s Giovannim a nezabudni podpisat zmluvu, kde su ustanovene naroky na uhradu skrytych zavad v trvani polroka-urcite preferuj sukromneho cloveka, ako bazar a tiez by som si potom dala prekodovat kluce od auta... zo zahranicia by som nekupovala, lebo sa mi zatial vzdy stalo, ze sme sli 1000km tam a spat a nic z toho nebolo, lebo auto malo iny vykon, vybavu, km,... navyse treba priratat asi 1000eur-odhlasenir, prihlasenie, docasne-zahranicne spz, preklady, kontrola originality, dovoz,...

bibi1234

ronaldo22-suhlasim s Giovannim a nezabudni podpisat zmluvu, kde su ustanovene naroky na uhradu skrytych zavad v trvani polroka-urcite preferuj sukromneho cloveka, ako bazar a tiez by som si potom dala prekodovat kluce od auta... zo zahranicia by som nekupovala, lebo sa mi zatial vzdy stalo, ze sme sli 1000km tam a spat a nic z toho nebolo, lebo auto malo iny vykon, vybavu, km,... navyse treba priratat asi 1000eur-odhlasenir, prihlasenie, docasne-zahranicne spz, preklady, kontrola originality, dovoz,...

moj_nazor

Na jednej strane je lepsie od fyzickej osoby, pretoze pokial viem, tak v autobazaroch profici km urcite stahuju. V sucasnosti vsak mozno uz dokazu stiahnut aj mimo bazaru, tak netreba tomu az tak verit, ale to je asi menej zriedkave. Kamarat je automechanik a vzdy hovoril, ze v tych bazaroch na Slovensku je to o nicom. Ked chces z bazaru, oplati sa viac zo zahranicia, pretoze na Slovensku je to zbytocne predrazene a pod. Ale zavisi samozrejme od toho, ake auto hladas. Znamy si kupil auto z aaa bazaru myslim (peugeot) a v pohode, akurat do neho casom investoval este tolko prachov, ze potom nadaval, ze sa nedal odhovorit od toho mojho kamosa automechanika, az to nekupuje... Keby chvilu pockal, v zahranici o mesiac nahodou natrafil na lepsie, lacnejsie, v lepsej vybave a pod. Pozri sa na stranky mimicar, oni tam maju priamo upozornenia na podvodnikov a ich praktiky. Vela zdaru a neunahluj sa pri kupe :) Zvycajne sa to neoplati :)

GiovanniX

to mas uplne jedno ze kde kupujes,ak staca profik tak nezistis nic,len ked pojdes do znackovej predajne a das im VIN auta,vedia ti vytlacit podrobnu servisnu historiu vozidla,az po dobu,po kym bolo servisovane auto v znackovom servise,cize kilometre si mozes overit,alebo prirovnat.Servisnym knizkam never,falsuju sa aj tie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

AUTOBAZAR - Fórum - ZDRAVIE.sk