Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

AUTOBAZAR

brrr

hracc, na Slovensku je vela obchodov s jednym a tym istym majitelom, aj e-shopov. Co je zvlastne su to vacsinou ceske firmy. A pre ceske firmy na Slovensku neplati v pripade reklamacie nasa SOI. Co sa tyka AAA auto, su to tiez cesi a dokazu hrat riadne na psychiku, natahuju cas, ak chcete auto predat snazia sa z neho urobit vrak a potom ho ponukaju za 3-nasobnu cenu. Dokazu cloveka uplne zlomit, natahovanim casu, lebo k vedia ze kazdy je nervozny z cakania. Obchod je obchod, ale tu by som uz nikdy nekupoval ani pneumatiku. Ved si vygooglite skusenosti inych, je to veru pravda.

geminkaa

Ako už sa nižšie píše, AAA má v zmluve záruku na km, takže by som nemala obavy. Skor by som sa bála niekde z nemecka alebo od niekoho cez internet, kde záruka nie je.

berenikasom

Mám auto z AAA a v zmluve mám napísané, že keď sa zistí, že sú km stočené, vrátia peniaze. Takže toho by som sa nebála

Hracc

Co som si vsimol je, ze AAA zacalo vystupovat pod roznymi menami. Zalozia akoze novu firmu pod uplne inym nazvom ale adresa autobazaru je rovnaka. Dokonca ked volate do toho bazaru a potom z ineho cisla zavolate do AAA na tu istu adresu, tak zdvihne rovnaky clovek a v oboch pripadoch hovori, ze oba bazare su nezavisle na sebe.

Ja som kupil od sukromnej osoby za 1/4 ceny noveho. Na pozretie som isiel ale s technikom z rodiny a s autom ani jeden najmensi problem...

flottila

biatlonistka7 máš aj nejakú vlastnú skúsenosť, alebo hodnotíš len z počutia? Ja si totiž myslím, že najhoršie je kupovať práve od súkromnej osoby cez inzerát alebo doviesť auto zo zahraničia, tam je totiž záruka skoro nulová. V bazároch (či už AAA alebo inde) je aspoň istota, že sa v prípade problému je na koho obrátit

kamionista

čo sa týka áčiek, poznám pár ľudí čo má odtiaľ auto a sú v pohode, oni aj dávajú nejaké garancie, ale je lepšie si to preveriť s mechanikom dobrým, normálne si ho vezmite so sebou do bazáru nech poradí.. fyzickým osobám by som sa vyhol

Rastaf

Vacsinou je jedno ci kupujes cez inzerat z netu, cez autobazar.eu alebo z AAA Autocemtrum, Darex alebo ineho kamenneho autobazaru. V zasade potrebujes mat aspon minimalny vseobecny prehlad o autach, o tom co od toho ocakavas, urobit si maly prieskum trhu ze za kolko sa predavaju. Kilometre by som neriesil aj ked teraz je to uz trestne. Ked pojdes do bazaru, zober si so sebou automechanika, ktory sa ti pozrie na auto na dvihaku. Povie ti, co bolo menene, co bude potrebovat vymenit a co vydrzi. Urcite sa neneh oklamat peknym (cistym) interierom ako su koberceky. Pozri sa predovsetkym na stav volantu, sedadla u sofera a riadiacu paku.
Ked si uz vyberies typ auta, rok atp. pozri si na autoforach, ci su poruchove a ked ano, tak v com.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

AUTOBAZAR - Fórum - ZDRAVIE.sk