Rozchod alebo čo? Nevládzem...

Príspevok v téme: Rozchod alebo čo? Nevládzem...
katussska24

Lepšie byť v zlom vzťahu, ako v žiadnom?

Momentálne som veľmi nahnevaná, potrebujem sa aj vypísať z emócií a poradiť... Sme s priateľom spolu 6,5 roka a zdá sa mi, že je to čoraz horšie... Ja neviem vlastne, o čo mi presne ide... Proste nechodíme nikam, nikam sa náš vzťah neposúva, stále nemá peniaze (a keď má, minie ich na blbosti). Dnes som mu povedala, že či by ma nechcel pozvať aspoň na pizzu, že sme sto rokov nikde neboli, a on že či si myslím, že sa mu bude
chcieť, keď stále robí. Ani na jednú sprostú pizzu nemá čas a chuť
ísť somnou!!! Ale to nejde iba o to...samozrejme urobil z toho vedu, že robím scény a "rýpem" a keby vedel, že budem taká, ani sa mi neozve... Doma u neho sme sa vadili ďalej...Ja: že či chcem toľko veľa, aby sme niekam išli raz za čas
? On: mám si ísť s kamoškami, keď tak veľmi mi to chýba...Na vysvetlenie, on do žiadneho baru nechodí, lebo je abstinent, netancuje, a tak... A najlepší záver bol: "Ak sa Ti nepáči, tam sú dvere!" To mi povie on! Som ako taká chudera...ale teraz ma naštval tak, že som odišla domov...a on ešte že "papa"...Viem aj to, že problém je v tom, že ma má maximálne istú, že vie, že mu všetko odpustím - čo je moja chyba, lebo som si ho tak "naučila"..A to sa už asi nedá zmeniť :( Ja neviem, chcem len aby bol normálny ako kedysi, aby sme niekam chodili, aby sa o niečo snažil, a nebral všetko, aj mňa ako samozrejmosť..Raz som mu povedala, že ja tu vždy nemusím byť, nech ma neberie ako samozrejmosť, a on na to, že ja tu budem vždy...takže asi tak...A teraz sa ani neozval, keď som šla domov
, proste nič, nezáujem..Ale to je jeho stará známa taktika, vyčkať, kým ja za ním doleziem... Ja už neviem, mám 24 rokov a stále pocit, že nikam nepatrím, nikam nesmerujem, som na ňom závislá
a neviem byť bez neho,,,a neviem sa s ním rozísť..toľkokrát mi ublížil už slovami, a ja to stále znášam a všetko mu vždy odpustím..:( Som ako taká chudera, čo nemá na viac..

katussska24

som sa prihlásila po sto rokoch, a pozerám príspevky, kde som čo písala..smejem sa, nemôžem inak..Teraz mám 28 rokov, bývam v inom meste, s novým priateľom, ktorý by mi zniesol aj modré z neba, keby som ho požiadala, sme šťastní, a som rada že som sa z toho konečne oslobodila. Možno bude aj babatko :) Baby nezostávajte vo vzťahoch, ktoré nemajú zmysel..

Dominika1127

mas to tažké,ja som tiež taka že všetko odpustim a moj priatel si na to zvykol ...:( ach ked sme my ženy také

wowo1

ja mam pocit ze ,,ty muzi ziarli ,,a sami su dost nezaujmavi a nudni,,ale to je dost caste,,bohzial.
ved za 30 eur sa da chodit hoci kam cvicit,,alebo sa da ist zabehat,,na zeleznej ,,od 18 hod to zije,,

katussska24

ďakujem, ja viem že musím chodiť niekam bez neho, ale nemám tu kamarátky a na nejaké hobby nemám teraz ani peniaze, keď nerobím :( ale dačo vymyslím, snáď sa to zlepší..

nathália09

katuška,ak si ťa nevšíma,tak skús
chodiť von bez neho.Možno mu to nebude vadiť,ale po nejakom čase určite bude-a prejaví záujem-tomu verím,ak ťa ľúbi.
Pozri,ja
od 19 januára chcem začať chodiť cvičiť-mám po 40-tke,-a moj muž sa už zaujíma kde sa nachádza to fitko,a tak podobne.
Skús nejak niečo si nájsť,aby si nebola celkom na ňom závislá.
Tak využiješ svoj čas,a možno váš vzťah naberie na obrátkach.
Držím palce

ewicka

katussska24 ozvy sa mi na moj mail efina@inMail.sk lebo podla toho uvodneho clanku mam pocit ze mame vela spolocneho. Moj ma miluje ale napriek tomu sa sprava dost casto ako magor...a ja mu len odpustam... na zaciatku sme sa aj boli zabavat ale potom sa vyhovaral ze je unaveny s roboty nema peniaze,aj ked ma .................

ivetta88

A ľúbi ak sa takto k tebe správa? že tam sú dvere môžeš ísť ... sama si to napísala, že ti to povedal.

Asi by ste sa mali o tom otvorene porozprávať, o vašom vzťahu, jedno je pravda, si na ňom závislá a on si je tebou istý, ak sa mu nechce ísť na pizzu, do kina, tak choď s kamoškou, začni chodiť trebárs cvičiť(zumba,aerobik,...), začni sa venovať aj sebe a uvidíš, čo to s mužom urobí, držím palce:)

katussska24

Moja pekná ako si môžeš dovoliť povedať, že nás neľúbia, ty nás a ich poznáš osobne? Keby ma neľúbil, tak by sa to asi inak prejavilo, nechcel by byť somnou každý deň, neprejavoval mi lásku, nekupoval občas dáke maličkosti.. Ale ako vidím ty si bola vždy vo vzťahu spokojná, ale nebude to tým, že asi vždy je po tvojom a tvoj chlap je pod papučou preto máš také múdre reči? Nechápeš, tak nerieš.

ivetta88

Tí vaši chlapi sú si vami príliš istí a ste pre nich žienky domáce, ktoré navaria, operú, na ktorých si vybijú svoju zlosť, pošlú vás ..., ste ich istota, oni si vás nevážia, neľúbia, len nechcú byť sami a vyhovuje im to a vy moje zlaté im to všetko odpustíte a pokorne čušíte, je mi vás ľúto, ale môžete si za to samé. Viem, že je ťažké opustiť niekoho koho človek ľúbi, ale treba myslieť najmä na seba, aby ste vy boli šťastné, napĺňa vás takýto vzťah?